تاریخ: 1396/07/27 - ساعت: 1:1

اخبار - دیگر رسانه ها


Placeholder
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
نمایشگاه عطر سیب فرصت مناسبی برای انتقال پیام نهضت عاشوراست

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از فرصت برگزاری نمایشگاه هایی همچون عطر سیب باید برای انتقال پیام نهضت عاشورا در میان خانواده ها بهره برد گفت: برگزاری نمایشگاه های مناسبتی با استقبال خوب مخاطبین مواجه می شود که باید از این فرصت بهره برد و هر سال بر غنای نمایشگاه ها افزود.

Placeholder
اسکان زلزله‌زدگان سراب در اولویت قرار دارد/ اعزام 10 دستگاه آواربردار به منطقه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: اسکان زلزله‌زدگان سراب در اولویت قرار دارد.

Placeholder
فرماندار تهران خبر داد
گزارشی از تب کریمه کنگو در تهران نداشته‌ایم

فرماندار تهران با تاکید بر وجود نظارت مستمر شبکه بهداشت بر دامداری‌ها و مراکز کشتار دام شهرستان از تشدید نظارت‌های بیشتر خبر داد و افزود: تاکنون گزارشی از تب کریمه کنگو در تهران نداشته‌ایم.

Placeholder
فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها در تیر ماه ۱۳۹۶

سازمان وظیفه عمومی ناجا، تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۶ هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

Placeholder
وقتی پدیده "میخ کوبی" مد می شود

لب ، بینی، لاله گوش، گوشه ابرو، پشت گردن، زبانه گوش، سوراخ بینی، و ...! آویزها با عملی موسوم به پیرسینگ(سوراخ کردن پوست) این روزها به بخشی جدایی‌ناپذیر از چهره برخی دخترها و پسرهای جوانی تبدیل شده‌اند که شاید برای کمی بیشتر دیده شدن حاضرند، هزینه کنند تا ظاهری عجیب و غریب پیدا کنند. پیرسینگ مدتی است به وفور در کلینیک‌های زیبایی و البته آرایشگاه‌های زنانه و مردانه در گوشه و کنار شهرهای ما انجام می‌شود!

Placeholder
رسانه رکن چهارم دموکراسی یا وسیله ای برای رسیدن به قدرت

آن زمان که ماجرای املاک شهرداری رسانه ای شد، همگان تصور کردند که سرانجام رسانه توانست به مسئولیت خود در تحقق دموکراسی کمک کند اما آنچه در ادامه رخ داد نشان داد که هدف چیز دیگری بود.