تاریخ: 1396/10/29 - ساعت: 1:1

برگزاری مراسم درختکاری در زاهدان


برگزاری مراسم  درختکاری در زاهدان
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۵
نویسنده:

در آستانه‌ی روز درختکاری و به مناسبت هفته منابع طبیعی مراسم درختکاری با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، امام جمعه اهل سنت زاهدان، امام جمعه موقت زاهدان، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار زاهدان و تنی چند از مدیران شهرداری در محل بلوار بلوچستان انجام شد.

به گزارش شهرایران،در حاشیه این مراسم شهردار زاهدان گفت: موضوع درختکاری و افزایش کیفیت فضای سبزشهری با اولویت نقاط حاشیه‌ی شهر همچنان در دستور کار شهرداری زاهدان قرار دارد و در همین راستا امروز به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم نمادین درختکاری را در یکی از همین نقاط حاشیه‌ای شهر به انجام رساندیم.

محمد خاشی با اشاره به اینکه موضوع توانمندسازی حاشیه‌ی شهر همچنان در دستور کار قرار دارد افزود: با توجه به تاکیدات استاندار محترم و سایر مسئولین مبنی بر توجه به نقاط کمتر برخوردار و حاشیه‌ای شهر، در تلاش هستیم تا پروژه‌های مختلف را در زمینه‌های عمرانی، خدماتی، فضای سبز و فرهنگی را با اولویت این نقاط اجرایی کنیم.

وی بیان داشت: اجرای برنامه‌ها در حاشیه‌ی شهر به نوعی باعث افزایش حس مشارکت مردم در امور خواهد شد و ما امیدواریم با این حرکت جدی که شهردرای در نقاط کمتربرخوردار آغاز کرده است شاهد یک تحول قابل قبولی در شهر باشیم.

وی با اشاره به اینکه سرانه فضای سبز زاهدان کمتر از یک متر مربع می‌باشد گفت: اخیراً اقدامات خوبی در زمینه‌ی گسترش فضای سبز شهری انجام شده اما با توجه به فاصله‌ی زیاد سرانه‌ی فضای سبز با استانداردها در تلاش هستیم با انجام اقداماتی جهادی این فاصله را به حداقل برسانیم که در این راستا همکاری و مشارکت مردم بسیار راهگشا خواهد بود.‌

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین