تاریخ: 1396/10/29 - ساعت: 1:1

واگذاری املاک تا سقف ۱۰۰ میلیارد ریال به پیمانکار پروژه متروی قم


واگذاری املاک تا سقف ۱۰۰ میلیارد ریال به پیمانکار پروژه متروی قم
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
نویسنده:

رئیس کمیسیون امور زیر بنایی شورای شهر قم گفت: مجوز واگذاری املاک و اراضی تا سقف صد میلیارد ریال به پیمانکار پروژه مترو بابت تهاتر با مطالبات پیمانکار در حال انجام است.

به گزارش شهرایران، مصطفی سعادت طلب، با اشاره به درخواست سازمان تاکسیرانی استان به‌منظور اخذ مجوز اعمال ماده 101 برای مراکز خدماتی و رفاهی شرکت تعاونی این سازمان اظهار داشت: زمینی با وسعت هزار و 337 مترمربع، برای احداث این مراکز و با رویکرد تأمین رفاه حال رانندگان در نظر گرفته‌شده است.

وی بابیان اینکه سرمایه‌گذاری در این زمین هیچ منفعت شخصی برای سرمایه‌گذاران ندارد، افزود: هدف آن‌ها از این کار، افزایش خدمات به رانندگان است و با اعمال ماده 100، خیال آن‌ها برای واگذاری زمین و انجام سرمایه‌گذاری و ساخت در زمین، آسوده‌تر می‌شود.

رئیس کمیسیون امور زیر بنایی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به مجوز واگذاری املاک و اراضی تا سقف صد میلیارد ریال به پیمانکار پروژه مترو بابت تهاتر با مطالبات پیمانکار به نمایندگی موسسه نور عنوان کرد: در این مورد بحث‌های زیادی انجام‌شده، که کمیسیون امور زیر بنایی نیز با این مسئله موافق بوده است.

وی با تأکید بر مصوبه شورای شهر در پروژه مترو ادامه داد: ارجاع مورد به مورد اراضی به شورا در دستور کار بوده است و ازنظر کمیسیون هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد، بنابراین هر زمینی را می‌توان در اسرع وقت به پیمانکار پروژه واگذار کرد.

سعادت طلب خاطرنشان کرد: در صورتی‌ که مبلغ زمین بین 3 تا 10 میلیارد تومان باشد به پیمانکار واگذار می‌شود، چراکه فراتر از این مبلغ در اختیار شهردار قرار داشته و توسط شهرداری تعیین تکلیف می‌شود.

انتهای پیام/


منبع: https://www.tasnimnews.com

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین