تاریخ: 1396/09/03 - ساعت: 1:1

مخالفت شورا با دفن اموات در امامزاده‌های داخل شهر


مخالفت شورا با دفن اموات در امامزاده‌های داخل شهر
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
نویسنده:

به گزارش شهرایران، صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر تهران اصلاح مفادی از اصلاحیه مصوبه تعیین بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا (س) روی میز بررسی اعضا قرار گرفت.


حقانی رییس کمیته محیط زیست با قرائت بندهایی از این پیشنهاد گفت: به منظور ایجاد شفافیت و ارائه خدمات مطلوب قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا (س) این مصوبه اصلاح می‌شود ، به گونه‌ای که برای دفن مشاهیر، نام‌آوران، هنرمندان، ورزشکاران و... با رعایت مفاد مصوبه فقط یک قبر به صورت رایگان به آنها واگذار می‌شود و با توجه به اینکه عملا تا 90 درصد ظرفیت قبور فاز 2 بهشت زهرا (س) عملا به اتمام رسیده، هزینه واگذاری هر قبر در این قطعات در صورت وجود ظرفیت، قیمت به روز تعیین و یا پیش‌فروش می‌شود.


این اصلاحیه با 15 رای مصوب شد .


دستور دوم تحت عنوان بررسی طرح الحاق یک تبصره به مصوبه تعیین بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا (س) روی میز بررسی قرار گرفت که اعضا با آزاد شدن دفن اموات در امامزاده و قبرستان‌های داخل شهر رای مخالف دادند.


همچنین اصلاحیه مصوبات تعیین نرخ ورودیه و حق توقف پارکینگ‌های عمومی شهر تهران و نرخ عوارض پارک حاشیه‌ای در شهر تهران به دلیل عدم بررسی مناسب به مدت 3 ماه مسکوت ماند.


همچنین دستور چهارم که مصوبه اصلاحی مجوز اخذ حق توقف ساعتی از وسایل نقلیه وارده به میدان مرکزی سازمان میوه و تربار و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری تهران بود که به مدت سه ماه مسکوت ماند و برای بررسی بیشتر به کمیسیون مربوط ارجاع داده شد.


انتهای پیام/


منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین