تاریخ: 1396/11/01 - ساعت: 1:1

خسارت 50 میلیاردی كشاورزان اردبیلی جبران نشده است


خسارت 50 میلیاردی كشاورزان اردبیلی جبران نشده است
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
نویسنده:

کریمی‌گیکلو با اشاره به خسارت 50 میلیارد تومانی کشاورزان اردبیل در سال گذشته گفت: تا کنون هیچ اقدامی برای جبران خسارت کشاورزان صورت نگرفته است.

به گزارش شهرایران بهنام کریمی‌گیکلو، نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان‌ها، با انتقاد از عدم توجه مسئولین به مسیر مواصلاتی اردبیل – مغان گفت: جاده اردبیل به مغان بسیار باریک و خطرناک است که متاسفانه سالانه چندین نفر از هموطنان در این جاده کشته یا مجروح می شوند.

 

نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان ها ادامه داد: براساس قول هایی که داده بودند قرار بود این جاده 4 بانده شود که متاسفانه هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.

 

وی با بیان اینکه زمستان استان اردبیل بسیار سرد و پر بارش است، عنوان کرد: جاده ها در فصل زمستان بسیار خطرناک می شوند و با توجه به بارش برف سنگین در استان اردبیل و باریک بودن این مسیر، خطرات تردد در این جاده چند برابر می شود. از همین رو از هموطنان و همشهریان تقاضا داریم در صورت تردید در این جاده نکات ایمنی را رعایت کنند.

 

کریمی‌گیکلو در ادامه با اشاره به خسارت 50 میلیارد تومانی کشاورزان اردبیلی از تگرگ تصریح کرد: مسئولان استانی و کشوری وعده جبران این خسارت را داده بودند که تا کنون عملیاتی نشده است. با توجه به پایان سال تقاضا داریم در این خصوص جدیدت بیشتری داشته باشند.


انتهای پیام/


منبع: http://shoraha.org.ir

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین