تاریخ: 1396/10/29 - ساعت: 1:1

هشدار رئیس شورای شهر قم به ابتکار


هشدار  رئیس شورای شهر قم به ابتکار
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
نویسنده:

بختیاری در جلسه‌ای با رئیس سازمان محیط زیست گفت: این شهر متاسفانه در حال تبدیل شدن یک شهر آلوده است و یکی از راه های کنترل، توزیع بنزین های یورو4 است.

به گزارش شهرایران ، حسن بختیاری رئیس شورای اسلامی استان قم در نشستی با حضور معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست و فعالان حوزه محیط زیست استان متبوعش با اشاره به رابطه مناسب مسئولین مدیریت شهری و سازمان محیط زیست استان اظهار داشت: بین مجموعه مدیریت شهری و سازمان محیط زیست رابطه تنگاتنگ و خوبی برقرار است و باید این ارتباط بیشتر و گسترده تر شود .


وی ادامه داد: با توجه به سابقه خانم ابتکار در مجموعه مدیریت شهری، حضور ایشان در دولت می تواند در زمینه حفاظت از محیط زیست بسیار تاثیرگذار باشد .


 رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به ضروت هماهنگی و همکاری در مسائل شهری و محیط زیست گفت: نمی توان در یک شهر با مدیریت چندگانه، معضلات زیست محیطی را برطرف کرد. انتظار می رود در قالب برنامه های سالیانه، ما شاهد توجه بیشتر به مباحث زیست محیطی کلانشهرها باشیم .


بختیاری افزود: کمربند فضای سبز قم امروز مغفول است و این تنها از عهده مدیریت شهری هم برنمی آید و سایر بخش ها و نهادها و ... باید وارد شوند .


وی با ابراز نگرانی از افزایش آلودگی در کلانشهر قم اظهار داشت: شهر قم متاسفانه در حال تبدیل شدن یک شهر آلوده می باشد که یکی از راه های کنترل، توزیع بنزین های یورو4 است.

انتهای پیام/


منبع: http://shoraha.org.ir

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین