تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1

کارکنان شهرداری که عضو شورا شدند بعد از اتمام دوره می توانند به محل خدمت خود باز گردند


کارکنان شهرداری که عضو  شورا شدند بعد از اتمام دوره می توانند به محل خدمت خود باز گردند
تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
نویسنده:

در جلسه شورای پژوهش شورای عالی استان ها اصلاحیه بند 2 ماده 28 قانون شوراها مبنی بر اینکه کارکنان شهرداری که برای عضویت در شورا استعفا می دهند بعد از اتمام دوره شورا می توانند به محل خدمت خود باز گردند.

به گزارش شهرایران، پنجمین جلسه شورای پژوهش با حضور، رئیس مرکز پژوهش شورای عالی استان ها، روسای کمیسیون های پنج‌گانه و اساتید مرکز برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه سید علی حسینی سنگ نو، رئیس مرکز پژوهش شورای عالی استان ها با بیان مناسبت های هفته و تبریک یوم الله دهه فجر و خیر مقدم خدمت مدعوین و اعضاء جلسه به ارائه گزارش کار یکساله شورای پژوهش پرداختند.

 

در ادامه روسای کمیسیون های پنج‌گانه شورای عالی استان ها در خصوص موضوعات مطرح شده در این کمیسیون‌ها مسائلی مطرح کردند که موضوعات زیر جهت پیگیری به تصویب اعضا رسید.


1. بند 3 ماد ه 28 قانون شوراها مبنی بر استعفای کارکنان شهرداری ها برای شرکت در انتخابات شوراها باید به شکلی اصلاح شود که پس از طی شدن دوره شورایی بتوانند به ادامه خدمت خود بپردازند و حقی از آنها تضییع نشود.

2. میزان تعداد اعضاء شوراهای هر شهر باید با توجه آمار و سرشماری عمومی جدید که به تازگی توسط دولت انجام گرفته است مشخص شود.


انتهای پیام/


منبع: http://shoraha.org.ir

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین