تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1

تشریح مصوبات امروز شورای شهر تهران از زبان چمران


تشریح مصوبات امروز شورای شهر تهران از زبان چمران
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
نویسنده:

رییس شورای اسلامی شهر تهران در تشریح مصوبات سیصدوبیست و هفتمین جلسه علنی این شورا گفت: در این جلسه الحاق یک تبصره به مصوبه تعیین بهای خدمات بهشت‌زهرا (س) و یک فوریت طرح الحاقیه مصوبه مجوز اخذ عوارض تمدید پروانه‌های ساختمان‌های نیمه کاره به تصویب اعضای این شورا رسید.

به گزارش شهر ایران، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره مصوبات سیصد و بیست و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: در جلسه امروز دو فوریت آزمون تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت. 


وی افزود: تغییراتی قبل از برگزاری آزمون در نحوه واجدین شرایط اتفاق افتاده بود که باید سابقه آنها بیش از سه سال باشد.


چمران گفت: امروز دو فوریتی در این خصوص در صحن شورا مطرح شد که با رأی اعضا به یک فوریت تبدیل شد تا مورد بررسی حقوقی لازم قرار گیرد. با سازمان استخدامی وزارت کشور و منابع انسانی شهرداری نیز این بحث ما باید مورد بررسی قرار بگیرد.


رئیس شورای شهر تهران  گفت:‌ افرادی که در امتحان نخست تبدیل وضعیت شرکت کرده‌اند باید در امتحان دوم نیز شرکت کنند. 


وی در باره دومین مصوبه‌ای که امروز در صحن شورا مبنی بر تعیین بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا(س) مطرح شد، بیان داشت: وزرا و ادارات، افراد مختلفی را به بهشت زهرا(س) معرفی می‌کنند که از بازمانده‌های آنها وجهی دریافت نشود. امروز مورد بررسی قرار گرفت و یک‌فوریت آن به تصویب رسید که وجه آنها را ادارات و وزرایی که معرفی می‌کنند بپردازند. 


وی درباره مصوبه‌ دیگری مبنی بر اخذ عوارض تمدید پروانه ساختمان‌های نیمه‌کاره اظهار داشت: ساختمان‌هایی که نیمه‌کاره می‌مانند، دو تا سه سال مهلت دارند تا نسبت به تکمیل اقدام کنند، ولی اگر فراتر از این زمان بشود، برداشت شهرداری و شورا بر این است که مبلغ اضافی هم بابت افزایش مدت ساخت، پرداخت شود که یک فوریت آن به تصویب رسید و برای بررسی‌های بیشتر به کمیسیون‌ها ارجاع داده شد. 


انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین