تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1

دو فوریت طرح بررسی آزمون استخدامی شهرداری رأی نیاورد


دو فوریت طرح بررسی آزمون استخدامی شهرداری رأی نیاورد
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
نویسنده:

در جلسه امروز شورا بررسی دو فوریت طرح ملاک عمل قرار دادن دستورالعمل اجرایی آزمون تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شهرداری تهران به ثابت آزمایشی مورد بررسی قرار گرفت ودر نهایت دو فوریت آن رأی نیاورد.

به گزارش شهر ایران، در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران معصومه آباد عضو شورای شهر تهران و یکی از پیشنهاد دهندگان این طرح گفت: روز جمعه هفته گذشته آزمون تبدیل وضعیت استخدامی شهرداری تهران برگزار شد اما در ساعت 20 همان روز پیامی به برخی از شرکت‌ کنندگان ارسال شد که سنوات خدمتی از یک به سه سال تغییر کرده است.


وی ادامه داد: این اتفاق در حالی رخ داد که این افراد ثبت نام کرده و کارت ورود به جلسه نیز دریافت کرده بودند.


علیرضا دبیر عضو دیگر شورای شهر گفت: چرا باید این طرح باید به صورت دو فوریت بررسی شود ، پیشنهاد می‌شود که این طرح به صورت یک فوریت درآمده و به کمیسیون‌های مربوطه ارسال شود تا مورد بررسی قرار گیرد.


به گفته عضو شورای اسلامی تهران،  بازرسی کل کشور به این آزمون استخدامی ایراد گرفته است.


وی تاکید کرد: نباید اجازه دهیم شائبه‌ای پشت سر شورای شهر باشد چرا که عنوان شده برخی از اعضاء می‌خواهند مسئول دفترهای خود را در این آزمون استخدام کنند.


همچنین احمد حکیمی پور عضو دیگر شورای شهر تهران گفت: چارت استخدامی شهرداری‌ها زیر نظر وزارت کشور است اما وزارت کشور برای شهرداری تهران به لحاظ چارت و پرسنل استثناء قائل شده است.


در ادامه رحمت الله حافظی دیگر عضو شورای شهر تهران گفت: آئین نامه استخدامی شهرداری مصوب وزارت کشور است و اجازه ورود به شورا در مسائل استخدامی را نداده است.


وی ادامه داد: مشکلات استخدامی توسط کارگروهی مورد بررسی قرار می‌گیرد و هر گونه ورود شورا به جزئیات استخدام بر خلاف آئین نامه وزارت کشور است.


رضا تقی پور عضو دیگر شورای شهر تهران در این باره گفت: تنها 168 نفر شامل این تغییر سنوات می‌شوند.


نهایتا دو فوریت این طرح مورد رای گیری قرار گرفت که رای کافی را اخذ نکرد و یک فوریت آن با کسب اکثریت آراء به تصویب رسید.


انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین