تاریخ: 1396/11/01 - ساعت: 1:1

کمبود منابع مالی عامل اصلی به اتمام نرسیدن پروژه‌های عمرانی استان اردبیل


کمبود منابع مالی عامل اصلی به اتمام نرسیدن پروژه‌های عمرانی استان اردبیل
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
نویسنده:

نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان‌ها با انتقاد از دولت در همکاری با شوراها گفت: برخی پروژه‌های عمرانی را به علت کمبود منابع مالی نتوانسته‌ایم به موقع تمام کنیم.

جلال ممی‌زاده نیری، نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با شهرایران  با انتقاد از دولت و مجلس در حوزه ارتباط با شوراهای شهر و روستا گفت: همه آگاه هستند که تا امروز نتوانسته ایم برخی پروژه ها را به علت کمبود منابع مالی به موقع به اتمام برسانیم تا بتوانیم گره‌ای از مشکلات مردم باز کنیم و در این موضوع به طور مستقیم دولت و مجلس کوتاهی کرده‌اند و نتوانسته‌اند آن طور که شایسته است یار و یاور شورای شهر باشند.

 وی افزود: امیدورام در آینده بتوانیم با تدوین قوانین به جا و شایسته از حقوق مردم دفاع کنیم و برای عمران، آبادانی و رشد استان اردبیل که متاسفانه  دچار محدودیت های زیاد عمرانی و همچنین کمبود منابع  اعتباری است گام موثری برداریم.

ممی زاده نیری در پایان اظهار داشت: شوراهای شهر و روستا به علت مردمی بودن و لمس مشکلات هر استان بهترین گزینه برای بهبود و حل مشکلات محسوب می‌شود و از این رو از دولت و مجلس خواستار کمک به بهتر شدن عملکرد شوراهای شهر و روستا هستیم.

انتهای پیام/منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین