تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1
عضو کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر تهران، ری و تجریش در گفت وگو با شهرایران مطرح کرد:

انتخاب مهندس الویری به ریاست شورای عالی استان‌ها مناسب، مفید و نتیجه بخش است


انتخاب مهندس الویری به ریاست شورای عالی استان‌ها مناسب، مفید و نتیجه بخش است
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

انتخاب مهندس الویری به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها مناسب، مفید و نتیجه بخش است به هر حال آقای الویری از حیث دانش، تجربه، حوزه های اجرایی، قانون گذاری، شهرداری و شورا و حتی در خارج از کشور تجارب قابل توجهی دارد.

محمود میرلوحی عضو کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر تهران، ری و تجریش در گفت و گو با شهرایران درباره انتخاب مهندس الویری به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها اظهار داشت:  انتخاب مهندس الویری به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها مناسب، مفید و نتیجه بخش است به هر حال آقای الویری از حیث دانش، تجربه، حوزه های اجرایی، قانون گذاری، شهرداری و شورا و حتی در خارج از کشور تجارب قابل توجهی دارد.

وی افزود: ما نیز از اعضای شورای عالی استان ها به خاطر این انتخاب خود تشکر می کنیم چرا که پیش بینی می شود با کمک همه شوراها این شورا به جایگاه اصلی خود دست پیدا کند.

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش ادامه داد: به نظر می آید شوراها از این ظرفیت قانون اساسی استفاده کافی و مناسب را انجام نداده اند به خصوص در بحث توازن منطقه ای و توزیع عادلانه منافع از قانون، شورای عالی استان ها به خوبی بهره برداری نشده است.

به گفته میرلوحی، مهندس الویری در حضور دوستان برنامه ای را برای پیشبرد شورای عالی استان ها ارائه دادند و همینطور ما نیز در طول این چند ماه در شورای شهر به نظرات ایشان آشنا هستیم و دیدگاه های خوبی را از آقای الویری شاهد بوده ایم.

وی عنوان کرد: درضمن همگی ما این توفیق را داریم که شوراها در دولت اصلاحات شکل گرفت و اعتقاد قلبی به این که قانون شوراها به منصه ظهور برسد داریم و ظرفیت های قانونی شورا ها به خصوص شورای عالی استان ها عملیاتی شود.

عضو کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: پیش از رای گیری این شورا نیز در شورای شهر تهران، مهندس الویری برنامه جامع و کاملی را ارئه کردند که کار عمیق و کارشناسانه ای بر روی این برنامه انجام شده بود که انشالله مهندس الویری با کمک هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها از عهده آن برخواهند آمد.

میرلوحی تاکید کرد: تجربه و دانش آقای الویری کمک می کند تا از عهده اجرای این برنامه ای که برای پنجمین دوره شورای عالی استان‌ها ارائه دادند برآیند.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین