تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1

فعالیت 700 زن کارآفرین در شهرک‌های صنعتی کشور


فعالیت 700 زن کارآفرین در شهرک‌های صنعتی کشور
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

مشاور امور بانوان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: 700 زن کارآفرین در شهرک‌های صنعتی کشور مشغول به فعالیت هستند که به دنبال افزایش بیشتر حضور بانوان کارآفرین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی هستیم

به گزارش شهرایران به نقل از فارس پریچهر سلطانی مشاور امور بانوان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران صبح امروز در نشست با مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان بوشهر در بوشهر اظهار داشت: در راستای حمایت موثر و کارآمد از بانوان‌فعال در عرصه صنعت کشور، شورای توسعه تعاون بانوان کارآفرین شهرک‌های صنعتی تشکیل شده است.

 وی با اشاره به آغاز کار این شورا در استان بوشهر، افزود: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بهینه برای کسب و کار بانوان صنعت‌کار و کارآفرین است که با تشکیل این شورای به دنبال رفع چالش‌های پیش‌روی بانوان کارآفرین هستیم.

مشاور امور بانوان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تصریح کرد: از مهمترین وظایف شورای توسعه تعاون بانوان کارآفرین شهرک‌های صنعتی استان بوشهر شناسایی بانوان کارآفرین در بخش‌های مختلف تولید و تجاری در صنایع کوچک و متوسط است.

سلطانی ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه‌های مناسبی برای حمایت از بانوان کارآفرین دارد و با توجه به طرفیت‌هایی که در شهرک‌های صنعتی موجود است می‌توان از ظرفیت بانوان کارآفرین در این شرکت‌ها استفاده کرد.

وی عنوان کرد: به دنبال بررسی چرایی کم‌بودن حضور بانوان کارآفرین در شهرک‌های صنعتی کشور هستیم تا بتوانیم زمینه حضور آنها را در این بخش‌های مهم تولیدی و اقتصادی ایجاد کنیم.

مشاور امور بانوان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یادآور شد: هم اینک 700 زن کارآفرین در شهرک‌های صنعتی کشور مشغول به فعالیت هستند که با توجه به توانمندبودن آنها در عرصه تولید و ایجاد اشتغال و ظرفیت‌های بالا برای افزایش این میزان صنعت‌کار و کارآفرین زن در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، به دنبال افزایش بیشتر حضور بانوان کارآفرین هستیم. 

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین