تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1

بازار خودروی زنجان تا پایان امسال افتتاح می‌شود


بازار خودروی زنجان تا پایان امسال افتتاح می‌شود
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

عضو شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه ایجاد بازار خودرو مراحل پایانی خود را سپری می‌کند گفت: بازار خودرو زنجان پیش از عید نوروز افتتاح می‌شود.

 به گزارش شهرایران به نقل از تسنیم عباس راشاد عضو شورای شهر زنجان  به طرح بازار خودرو اشاره و اظهار داشت: این طرح در مراحل پایانی قرار دارد و قبل از عید نوروز افتتاح می‌شود.

وی افزود: تکمیل مرکز خرید و فروش خودرو در سایت اتوبوسرانی در بودجه 97 لحاظ شده است و مسئولیت این طرح بر عهده مهندس رضایی است.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه اقدامات نخست راه‌اندازی طرح بازار خودرو هم اکنون در دست اقدام است، تصریح کرد: شهردار زنجان و معاون خدمات شهری شهرداری زنجان این پروژه را پیگیری می‌کنند.

وی به تجهیز شهر زنجان به شیرهای هدیرانت آتش‌نشانی اشاره کرد و افزود: ارتقای تجهیزات ایمنی شهر زنجان در شورای پنجم همانند دوره قبل در دستور کار است و تجهیز شهر به شیرهای آتش‌نشانی می‌تواند ایمنی شهر را بسیار افزایش دهد.

راشاد در واکنش به برخی شایعات در موضوع انتصابات غیربومی شهرداری زنجان خاطرنشان کرد: عمدتا مدیران جدید شهرداری از شهر زنجان انتخاب شده‌اند.

وی با بیان اینکه فقط حدود چهار تا پنج نفر از مشاوران شهردار جدید غیربومی است، عنوان کرد: برخی از اعضای شورا به غیربومی بودن مشاوران شهردار معترض بودند و مقرر شد شهردار از این مشاوران به شکل پروژه‌ای استفاده کند.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین