تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1
علیخانی، عضو شورای شهر تهران در گفتگو با "شهرایران":

حضور مهندس الویری در شورای عالی استان‌ها به رفع گره‌ها کمک می کند


حضور مهندس الویری در شورای عالی استان‌ها به رفع گره‌ها کمک می کند
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶
نویسنده:

شورای شهر تهران بسیار مهم است و معمولا عملکرد شهرداری تهران برای سایر شهرها می تواند الگو باشد، بدین ترتیب حضور یکی از اعضای شورای شهر تهران در شورای عالی استان‌ها می تواند به رفع گره‌ها و اشکلات موجود و اصلاح برخی از قوانین و مقررات کمک کند.

محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش در گفت و گو با شهرایران درباره حضور مهندس الویری به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: مهندس الویری داری تجارب و سوابق بسیار زیادی از قبیل نمایندگی مجلس، شهرداری و عضویت در شورای شهر دارد به هرحال این موارد کمک می کند که آقای الویری در عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها موفق باشد.

 وی افزود: شورای شهر تهران بسیار مهم است و معمولا عملکرد شهرداری تهران برای سایر شهرها می تواند الگو باشد، بدین ترتیب حضور یکی از اعضای شورای شهر تهران در شورای عالی استان‌ها می تواند به رفع گره‌ها و اشکلات موجود و اصلاح برخی از قوانین و مقررات کمک کند.

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش اظهار کرد: سایر اعضای شهرهای دیگر در شورای عالی استان‌ها نیز برای شهرداری شهر خود می توانند نقش موثر داشته باشند.

به گفته علیخانی، حضور مهندس الویری در شورای عالی استان‌ها به عنوان رئیس این شورا که عضوی از شورای شهر تهران، ری وتجریش هستند موهبتی ارزشمند برای شهر تهران است.


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین