تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1
سخنگوی شورای شهر تهران در گفتگو با شهرایران:

حضور مهندس الویری در جایگاه ریاست شورای عالی استان ها، بهترین انتخاب بود


حضور مهندس الویری در جایگاه ریاست شورای عالی استان ها، بهترین انتخاب بود
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۶
نویسنده:

به اعتقاد ما مهندس الویری به عنوان رئیس این نهاد با توجه به تجاربی چون نمایندگی مجلس، شهرداری و تجربه حضور در شورای شهر، بهترین انتخاب برای ریاست شورای عالی استان ها صورت گرفت.

علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش در گفت و گو با شهرایران  درباره انتخاب مهندس الویری به عنوان ریاست پنجمین دوره شورای عالی استان ها اظهار داشت: حضور مهندس الویری با توجه به تجارب متعدد، دانش و توانمندی در امور مدیریت به خصوص مدیریت شهری می تواند در شورای عالی استان ها باعث خیر و برکات  شود.

وی افزود: مانیز از انتخاب ایشان خوشحالیم چرا که حضور مهندس الویری برای مجموعه شورا ها وشورای عالی استان ها می تواند مثمر ثمر باشد.

 عضو شورای شهر تهران ، ری و تجریش ادامه داد: این انتخاب می تواند برای تمام شوراها در سطح کشور و در نهایت در شورای عالی استان ها نتایج خوبی در بر داشته باشد به هر حال شورای عالی استان ها اختیاراتی را دارا می باشد که می تواند به حل بسیاری از مشکلات کمک کند.

به گفته اعطا، در مواردی که شوراها بایستی از مجلس کمک بگیرند شورای عالی استان ها می تواند ورود جدی به این قضیه داشته باشد.

وی تاکید کرد: به اعتقاد ما مهندس الویری به عنوان رئیس این نهاد با توجه به تجاربی چون نمایندگی مجلس، شهرداری و تجربه حضور در شورای شهر، بهترین انتخاب برای ریاست شورای عالی استان ها صورت گرفت.

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران ،ری و تجریش اظهار کرد: بنده به عنوان سخنگوی شورای شهر تهران از همه دوستانی که در مجموعه شورای عالی استان ها هستند و این انتخاب را انجام دادند تشکر می کنم.


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین