تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1

اجرای طرح ترافیک جدید به صورت پایلوت در سال جاری


اجرای طرح ترافیک جدید به صورت پایلوت در سال جاری
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ضمن اشاره به ارائه طرح جدید ترافیک از سوی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: پیش‌بینی می‌شود با نظر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر این طرح به صورت پایلوت تا پایان سال جاری اجرا شود.

 به گزارش شهرایران به نقل از تسنیم زهرا نژادبهرام  با اشاره به انتصابات اخیر شهرداری تهران در بخش‌های مختلف از جمله روسای سازمان‌ها و شهرداران مناطق،اظهار کرد: قبل از این شهردار تهران، اعضای شورای شهر را در جریان انتصابات قرار داده بود.

وی تصریح کرد: طبق قانون، شورای شهر تهران تهران نمی‌تواند در انتصابات دخالت کند و نظرات اعضا بیشتر جنبه مشورتی دارد.

نژادبهرام در خصوص ارائه طرح ترافیک جدید از سوی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران به کمیسیون حمل‌ونقل شورای شهر تهران،بیان کرد:  این طرح حتما باید مورد کارکارشناسی قرار بگیرد و اینکه شهرداری تهران فی نفسه  اقدام به ارائه طرح‌های جدید می‌کند، قابل تقدیر است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: در حال حاضر کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران طرح اشاره را در دست بررسی قرار داده‌اند ضمن اینکه کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران حتما اعلام نظر خواهد کرد.

وی با علام این خبر که احتمال دارد طرح جدید ترافیک به صورت منطقه‌‌ای و یا پایلوت انجام شود تا نتایج آن قابل تسریع باشد،گفت: این موضوع در حال حاضر مطرح است وقطعا پس از اجرای طرح به صورت پایلوت، شهرداری طرح ترافیک جدید را در سایر مناطق شهر تهران اجرا خواهد کرد.

نژادبهرام بیان کرد: پیش‌بینی‌ می‌شود طرح ترافیک جدید تا سه ماه آینده و تا قبل از آغاز سال 97 و با نظر کمیسیون عمران به صورت پایلوت اجرا شود تا شورا بتواند ارزیابی دقیق‌تری در خصوص طرح داشته باشد و میزان ورود و خروج خودروها مشخص شود.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین