تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1

ساختار کنونی شهرداری تهران باید مورد توجه برنامه 5 ساله قرار گیرد


ساختار کنونی شهرداری تهران باید مورد توجه برنامه 5 ساله قرار گیرد
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

یکی از رویکردها و سیاست‌های ما صداقت و شفافیت در برنامه‌هاست که این موارد باید در برنامه 5 ساله سوم مورد توجه قرار بگیرد.

 به گزارش شهرایران محمود میرلوحی عضو کمیسیون برنامه ریزی وبودجه شورای شهر تهران ، ری و تجریش در جریان سی وپنجمین جلسه این شورا  با اشاره به یکی از دغدغه‌های اعضای شورای شهر تهران در خصوص ساختار کنونی شهرداری تهران بیان کرد: این موضوع باید مورد توجه در برنامه 5 ساله قرار بگیرد. 

وی با اشاره به توجه مشارکت شهروندان در بخش‌های مختلف شهری بیان کرد: متاسفانه ما در سال‌های گذشته از مشارکت مردم فاصله زیادی را گرفته‌ایم. 

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به ظرفیت بخش خصوصی اضافه کرد: در این زمینه باید از پتانیسل موجود استفاده کرد ضمن اینکه ما در خصوص اصل 44 نیز نتوانستیم به اهداف موردنظر دست پیدا کنیم. 

به گفته میرلوحی بخش خصوصی در شهر تهران نقشی ندارد،باید بتوانیم از ظرفیت این مجموعه‌ها و سازمان‌های غیردولتی و NGO جهت توسعه فعالیت‌های شهری استفاده کنیم. 

وی با اشاره به سیاست مدیریت شهری در این دوره گفت: یکی از رویکردها و سیاست‌های ما صداقت و شفافیت در برنامه‌هاست که این موارد باید در برنامه 5 ساله سوم مورد توجه قرار بگیرد. 

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین