تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران، ری و تجریش در گفت و گو با شهرایران مطرح کرد:

ریاست مهندس الویری، فرصتی استثنایی برای شورای عالی استان ها است


ریاست مهندس الویری، فرصتی استثنایی برای شورای عالی استان ها است
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

حضور مهندس الویری به عنوان رئیس شورای عالی استان ها و تجاربی از قبیل شهردار کلانشهر، عضویت در شورای شهر تهران و مدیر ملی فرصتی استثنایی را برای شورای عالی استان ها ایجاد کرده است.

زهرا نژادبهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ، ری و تجریش در گفت و گو با شهرایران باتوجه به انتخاب رئیس و اعضای هیئت رئیسه جدید شورای عالی استان ها درباره تعامل شورای شهر تهران با این شورا اظهار داشت: در طول این سه ماه آغاز به کار شورای شهر تهران می شد برای بسیاری از نیازها از شورای عالی استان ها استفاده کرد، که این مهم انجام نگرفت. 

وی افزود: شورای عالی استان ها به عنوان ظرفیت ارزشمندی برای شوراها در سراسر کشور به خصوص شورای شهر تهران محسوب می شود، چرا که این شورا بعد از دولت تنها جایی است که می تواند لایحه برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ببرد.

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش ادامه داد: ما به این موضوع که آقای الویری به تمام مسائل درگیر با شوراها مانند نیازهای قانونی و اینکه و جایگاه شورای عالی استان ها کجاست معتقد هستیم.

به گفته نژاد بهرام، استان تهران 4 نماینده در شورای عالی استان ها دارد که از طریق این نمایندگان طرح و لوایح مورد نظرخود را در این شورا مطرح می شود ولی حضور مهندس الویری به عنوان رئیس شورای عالی استان ها و تجاربی از قبیل شهردار کلانشهر، عضویت در شورای شهر تهران و مدیر ملی فرصتی استثنایی را برای شورای عالی استان ها ایجاد کرده است.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین