تاریخ: 1396/10/30 - ساعت: 1:1
عضو سابق شورای عالی استان ها در گفت و گو با شهرایران مطرح کرد:

شورای عالی استان ها به عنوان پارلمان دوم کشور مشکل بودجه دارد


شورای عالی استان ها به عنوان پارلمان دوم  کشور مشکل بودجه دارد
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

قوانین و کیفیت ارتباط با شوراهای پایین دست مهم ترین بحث مطرح شده در شورای عالی استان ها است که دلیل حل نشدن این بحث نیز به بودجه برمی گردد .

مازیاردارایی نماینده سابق استان گیلان در شورای عالی استان ها در گفت و گو با شهرایران درباره عملکرد این شورا در دوره چهارم شوراها اظهار داشت: شورای عالی استان ها در دوره چهارم شورا ها عملکرد مناسبی از خود به جای گذاشته است علاوه بر این که شورا ها نوپا هستند و شورای عالی استان ها نیز به عنوان پارلمان دوم کشور به حساب می آید ما توانستیم که ارتباطات موثری با دولت و مجلس داشته باشیم.

وی افزود: البته نباید غافل از این باشیم که برنامه های تلویزیون و خبرگزاری شهرایران دردستیابی به این مهم نقش بسیار عمده ای داشته اند و البته راه اندازی خبرگزاری شهرایران نیز از جمله کار هایی است که شخص مهندس چمران برای شورای عالی استان ها انجام داده است.

نماینده سابق مردم گیلان در شورای عالی استان ها گفت: مهندس چمران از سرمایه های این نظام محسوب می شود بعلاوه ایشان در جامعه شورایی به عنوان یک برند هستند و جایگاه مطلوبی برای این شورا ایجاد کرده است.

به گفته دارایی قوانین و کیفیت ارتباط با شوراهای پایین دست مهم ترین بحث مطرح شده در شورای عالی استان ها است  که دلیل حل نشدن این بحث نیز به بودجه برمی گردد .

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین