تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1
عضو سابق شورای عالی استان ها در گفت و گو با شهرایران مطرح کرد:

جلسات مشترک شورای عالی استان ها با مجمع تشخیص، نقطه قوت این دوره شورا بود


جلسات مشترک شورای عالی استان ها با مجمع تشخیص، نقطه قوت این دوره شورا بود
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

شورای عالی استان ها در دوره چهارم شوراها نقاط قوت بسیاری داشته است که از جمله آن ها می توان به حضور بیشتر شورا در رسانه ها و سطح افکار عمومی و همچنین جلسه های مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام با این شورا پیرامون قانون یکپارچه سازی مدیریت شهری اشاره کرد.

محمد امین مهرورز نماینده سابق استان فارس در شورای عالی استان ها در گفت و گو با شهرایران درباره ارزیابی عملکرد این شورا در دوره چهارم شوراها اظهار داشت: شوراها نیاز به تقویت بیشتری از سوی مجلس و دولت دارد. عملکرد شورای عالی استان ها براساس اختیارات است و کارهای شورای عالی استان ها زمانی خوب پیش میرود که اختیارات بیشتری به این شورا داده شود.

وی افزود: شورای عالی استان ها در دوره چهارم شوراها نقاط قوت بسیاری داشته است که  از جمله آن ها می توان به حضور بیشتر شورا در رسانه ها و سطح افکار عمومی و همچنین جلسه های مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام با این شورا پیرامون قانون یکپارچه سازی مدیریت شهری اشاره کرد.

نماینده سابق استان فارس در شورای عالی استان ها گفت: واقع بینی های مهندس چمران نسبت به قوانین بسیار بیشتر از دید سایر اعضای این شورا بوده است و ایشان در کار خود بسیار کارکشته تر بوده اند.

به گفته مهرورز آقای چمران سمبل و نماد شوراها هستند که بسیاری از ظرفیت های شورا را تقویت کرده اند و جایگاه ایشان باعث شده شورای عالی استان ها نسبت به قبل جایگاه بهتری داشته باشد.

وی ادامه داد: مهندس چمران نهایت تلاش خود را در جهت رسیدن این شورا به اهداف خود کرده است برای مثال ایشان با توجه به تجربه هایی که نسبت به قوانین شوراها داشته اند نمی گذاشتند قوانین جدید و قدیم شورا با یکدیگر اختلال پیدا کنند.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین