تاریخ: 1396/09/22 - ساعت: 1:1

پارک شهدای مدافعان حرم و بوستان وحدت در اهر افتتاح شد


پارک شهدای مدافعان حرم و بوستان وحدت در اهر افتتاح شد
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

پارک شهدای مدافعان حرم و بوستان وحدت به مناسبت هفته وحدت با اعتبار نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان اهر افتتاح شد.

به گزارش شهرایران  به نقل از تسنیم از اهر، آیت‌الله جواد حاجی‌زاده در آیین افتتاح پارک‌های شهر اهر بابیان اینکه امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی را مرهون فداکاری و از خودگذشتگی‌های شهدا دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستیم، اظهار کرد: احداث پارک شهدای مدافع حرم و بوستان وحدت اقدامی پسندیده از شورا و شهرداری اهر است که زحمات آن‌ها قدردانی می‌کنیم.

وی احداث پارک‌های محله‌ای را در شهر اهر ضروری دانست، افزود: در شهر اهر رفته‌رفته به سمت آپارتمان‌نشینی می‌رویم و شاید امکاناتی این‌چنین در محلات بسیار کم باشد ولی احداث پارک برای اقشار همچون کودکان، جوانان و کهن‌سالان بسیار مفید است.

امام جمعه اهر با اشاره به اینکه شهرداری اهر بایستی برای ایجاد پارک‌های محله‌ای در مناطق مختلف شهر اهر بیش از پیش مورد توجه قرار دهد، خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری اهر در محله‌هایی که زمینه ایجاد امکاناتی این‌چنین فراهم است دریغ نکنند چراکه پارک‌های محله‌ای فرصتی برای تفریح مردم به‌حساب می‌آید.

هزینه 500 میلیون تومان برای پارک شهدای مدافعان حرم و بوستان وحدت

کمال امید سرپرست شهرداری اهر نیز در این آیین با اشاره به اینکه پارک شهدای مدافع حرم در زمینی به مساحت 3 هکتار و در منطقه حاشیه‌نشین احداث‌شده است اظهار کرد: این پارک را در راستای قدردانی از مجاهدت مدافعان حرم و با حمایت‌های شورای اسلامی شهر اهر نام‌گذاری کرده‌ایم و البته برای توسعه این پارک برنامه‌هایی نیز خواهیم داشت.

وی مجموع هزینه کرد برای پارک شهدای مدافعان حرم را 300 میلیون تومان اعلام کرد، افزود: برای این پارک 3 هزار مترمربع کف‌پوش، جدول‌گذاری به طول سه هزار متر و 71 میلیون تومان نیز برای تأمین روشنایی، رنگ‌آمیزی، نیمکت و غیره هزینه کرده‌ایم.

سرپرست شهرداری اهر از تجهیز پارک شهدای مدافعان حرم در آینده‌ای نزدیک خبر داد، گفت: یکی از سیاست‌گذاری‌های شورای شهر اهر این است که در محلات مختلف و حاشیه‌ای شهر اهر پارک‌های محله‌ای احداث کنیم.

امید با قدردانی از تلاش‌های شورای دوره چهارم شهر اهر در احداث پارک‌های محله‌ای، خاطرنشان کرد: یقیناً اگر همراهی شورا و سایر مسئولان نبود شاید اجرای پروژه‌های مختلف در مناطق امکان‌پذیر نمی‌شد.

وی یادآور شد: بوستان وحدت که در محله خلیفه‌ای و در زمینی به مساحت 4500 مترمربع احداث‌ شده است نزدیک به 200 میلیون تومان هزینه کرده‌ایم.

 در پایان آیین افتتاح پارک شهدای مدافعان حرم از سه تن از مدافعان حرم شهرستان اهر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین