تاریخ: 1396/09/22 - ساعت: 1:1

تمهیدات لازم برای کنترل سیلاب در رباط‌کریم اتخاذ شود


تمهیدات لازم برای کنترل سیلاب در رباط‌کریم اتخاذ شود
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

شهردار رباط‌کریم گفت: کنترل سیلاب در رباط‌کریم اجتناب‌ناپذیراست و برخی از نقاط شهر حادثه‌خیز هستند که باید تمهیدات لازم را در نظر گرفت.

به گزارش شهرایران به نقل از تسنیم، سیدمحمد میرزمانی در اولین جلسه ستاد بحران زمستان که با حضور اعضای ستاد بحران در سالن جلسات شهرداری برگزار شد، با اشاره به مشکلات احتمالی و ضعف‌های موجود برای مقابله با بحران و بررسی راهکارهای مورد نیاز اظهار داشت: امکانات و تجهیزات لازم برای مقابله با بحران‌های زمستانی مهیا شده است اما کمبودهایی نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: در مورد مقابله با آب گرفتگی برخی معابر و زیرگذرها که در زمان بارندگی احتمال آب گرفتگی دراین مکان‌ها وجود دارد، باید تمهیدات لازم اعمال شود.

شهردار رباط‌کریم با تأکید بر لزوم تسریع در امر خدمات‌رسانی در زمان بارندگی تصریح کرد: باید ستاد مرکزی در سازمان خدمات موتوری و ستادهای فرعی در سه نقطه دیگر از جمله الارد و پرندک، سفیدار و مرکز شهر مستقر شوند تا در هنگام بارش نزولات آسمانی در کمترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه کنند.

میرزمانی درادامه به اهمیت و نقش ستاد بحران در مواجهه با بارش نزولات آسمانی اشاره کرد و گفت: کنترل سیلاب در این شهر اجتناب‌ناپذیر است و نقاطی در شهر وجود دارد که حادثه‌خیز هستند که از جمله آنها بافت فرسوده و زیرگذرها در زمان بارش باراناست که با مشکل مواجه هستیم که امیدواریم با تصمیمات گرفته شده این مشکل حل شود.

وی با اشاره به استقرار کیسه‌های شن و نمک در سطح شهر خاطرنشان کرد: طی چند روز آینده محل استقرار کیسه‌های شن و نمک مشخص می‌شود و اطلاع‌رسانی لازم نیز به شهروندان ارائه می‌شود تا در مواقع ضروری مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیام/


منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین