تاریخ: 1396/09/22 - ساعت: 1:1

شرایط اشتغال معلولان در اردبیل فراهم می‌شود


شرایط اشتغال معلولان در اردبیل فراهم می‌شود
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های اساسی باید شرایط اشتغال معلولان در اردبیل فراهم شود.

به گزارش شهرایران به نقل از تسنیم ناصر نصیری ظهر امروز در همایش روز جهانی معلولان در اردبیل اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی شرایط اشتغال قشر معلولان در استان فراهم شود تا این قشر بتوانند بدون دغدغه‌ای بتوانند در کنار خانواده‌ خود زندگی مناسبی داشته باشند.

وی با اشاره به این که در حال حاضر قانون حمایت از معلولان به مجلس شورای اسلامی فرستاده شده است افزود: انتظار می‌رود با تصویب این قانون شاهد خدمت‌رسانی بیشتر به قشر معلولان باشیم تا نگرانی این قشر برطرف شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل از مناسب‌سازی خیابا‌ن‌ها و ادارات اردبیل خبر داد و بیان کرد: در این زمینه شهرداری باید اقدامات مناسبی انجام دهد تا معلولان مشکلی نداشته باشند.

نصیری اظهار کرد: معلولان مانند دیگر اقشار جامعه حق دارند از خدمات مطلوب ارائه شده بهره‌مند شوند و در این زمینه بهزیستی استان توانسته برخی دغدغه‌های معلولان را برطرف کند که باید اقدامات بهزیستی در این زمینه دوچندان شود.

وی تصریح کرد: نباید هیچ معلولی به دلیل مشکلات مالی از تحصیل عقب بماند که برنامه‌ریزی شده زمینه تحصیل معلولان همانند اقشار مختلف جامعه فراهم شود.

در پایان این مراسم گروه ترجمه سکوت به اجرای سرود پرداختند و از معلولان برتر استان اردبیل با اهدای لوح و سپاس تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/


منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین