تاریخ: 1396/11/01 - ساعت: 1:1

قول "مهرعلی‌زاده" برای پیگیری ۳ مصوبه ملی پیرامون اصفهان


قول "مهرعلی‌زاده" برای پیگیری ۳ مصوبه ملی پیرامون اصفهان
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۸ آذر ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: در جلسه با استاندار اصفهان وی قول پیگیری مصوبات ملی از جمله مسائل مهمی که در توسعه شهر اصفهان نقش اساسی داشته را داد.

 به گزارش شهرایران به نقل از تسنیم مصطفی رناسی اظهار داشت: اتاق بازرگانی اصفهان به دنبال پیگیری 3 مسئله برای اصفهان است که این 3 مسئله قول‌هایی بود که معاون اول رئیس جمهور داد، یکی از این مسائل توسعه فرودگاه شهید بهشتی اصفهان است که چند روز گذشته با استاندار جلسه‌ای پیرامون این موضوع داشتیم تا مسئله توسعه زمین فرودگاه برطرف شود.

وی افزود: همچنین تکمیل قطار سریع السیر تهران- اصفهان از جمله وعده‌ها بود که در جلسه‌ای که با استاندار داشتیم از او خواستیم این موضوع را از معاون اول رئیس جمهور پیگیری کند چرا که این طرح در دولت یازدهم مصوب شده و قول دادند که در دولت دوازدهم آن را اجرا کنند.

نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه مسئله آب زاینده رود موضوع کلیدی اصفهان است، ادامه داد: همچنین استاندار قول دادند که مصوبات ملی را پیگیری کنند چرا که این 3 مسئله مهم نقش اساسی در توسعه شهر اصفهان دارد.

وی در پاسخ به این سوال که نظر استاندار درباره 3 مسئله مطرح شده چیست، تصریح کرد: طرح‌هایی که در جلسه مطرح شد مصوبه هیئت وزیران است از این رو قول دادند که هر چه سریع‌تر آن‌ها را پیگیری کنند، چرا که این طرح‌ها را هیئت وزیران در دولت یازدهم تصویب کرده و جهانگیری قول دادند آن‌ها را در دولت دوازدهم اجرایی کنند.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین