تاریخ: 1396/09/22 - ساعت: 1:1

لزوم حضور وزرا در جلسات شورای عالی استان ها


لزوم حضور وزرا در جلسات شورای عالی استان ها
تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

اقدامات مهندس چمران کمک های بسیار زیادی به اهداف شورای عالی استان ها کرده است، مثلا مهم ترین کمک های وی در بحث لوایح و طرح ها یا دعوت وزراء به جلسات شورای عالی استان ها بوده است.

فیروز آقایی نماینده سابق استان چهار محال و بختیاری در شورای عالی استان ها درگفت و گو با شهرایران درباره ارزیابی عملکرد این شورا در دوره چهارم شوراها اظهار داشت: برحسب وظیفه، عملکرد شورای عالی استان ها در دوره چهارم بد نبوده است ولی اگر اختیارات این شورا طبق قانون به آن داده شود جامعه بهره بیشتری می برد که همین سلب اختیار کردن شورا باعث شده که عملکرد شورای عالی استان ها به چشم نیاید.

وی افزود: بنده چند بار با مهندس چمران در شورا اختلاف هایی را داشته ایم ولی در حال حاضر به این نتیجه رسیده ام که خلاء ایشان در شوراها حس می شود که می توان گفت نبود آقای چمران به بدنه شورا لطمه بسیار بزرگی را خواهد زد.

نماینده سابق استان چهارمحال وبختیاری در شورای عالی استان ها گفت: اقدامات مهندس چمران کمک های بسیار زیادی به اهداف شورای عالی استان ها کرده است، مثلا مهم ترین کمک های وی در بحث لوایح و طرح ها یا دعوت وزراء به جلسات شورای عالی استان ها بوده است.

به گفته آقایی باتوجه به شخصیت مهندس چمران ایشان به عنوان یک برند برای شورای عالی استان ها محسوب می شوند و جایگاه بسیار خوبی را برای این شورا ایجاد کرده است.

انتهای پیام/


منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین