تاریخ: 1396/10/29 - ساعت: 1:1

توافق ۴ ساله نجفی با صدا و سیما


توافق ۴ ساله نجفی با صدا و سیما
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران توافق‌نامه 4 ساله‌ای را با صدا و سیما منعقد کرده است.

به گزارش شهرایران به نقل ازفارس ، محمد علیخانی در تذکرات پیش از دستور بیست و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش، اظهار داشت: شهرداری تهران توافق‌نامه 4 ساله‌ای را با صدا و سیما منعقد کرده است و در شبکه تهران بیانیه شهردار را درباره انتصابات قرائت کردند و رضایت خود را از انتصابات شهرداری تهران اعلام کردند.

علیخانی بیان داشت: سازمان بازرسی کل کشور در طی سال‌های گذشته گزارشات متعددی از تخلفات صورت گرفته در مجموع شهرداری تهران به شهرداری و شورای شهر ارسال کرده است. 

وی ادامه داد: بخشی از این گزارشات که در دوره قبل به رئیس شورا ارسال شده به نظر می‌رسد قابل دسترس نیست لذا چون این گزارشات برای پیگیری به شورای شهر ارسال شده است باید مجدداً جمع‌آوری و مورد رسیدگی قرار گیرد. 

علیخانی بیان داشت: بخش دوم این گزارشات که در حال حاضر موجود و دسترسی به آن مقدور می‌باشد حاکی از آن است که برخی تخلفات محرز است ولی پیگیری نشده و تعدادی از مدیران که نامشان در این گزارشات آمده همچنان در مدیریت ارشد شهرداری حضور دارند

وی درخواست کرد هیأت رئیسه شورای شهر تهران نسبت به پیگیری و کشف این گزارشات از دسترس خارج شده اقدام لازم را به عمل بیاورد.

علیخانی بیان داشت: از شهرداری تهران خواسته می‌شود کلیه گزارشات سازمان بازرسی کل کشور حداقل از سال 90 تا 96 مورد رسیدگی و پیگرد قانونی قرار گرفته تا از تضییع حقوق شهرداری و شهروندان جلوگیری و با مدیرانی که تخلفات آنها در این گزارش محرز شده برخورد قانونی صورت بگیرد.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین