تاریخ: 1396/08/29 - ساعت: 1:1
نماینده سابق استان تهران در شورای عالی استان ها در گفت و گو با شهرایران تاکید کرد:

عدم سیاسی کاری، مهمترین شاخصه دوره چهارم شورای عالی استانها


عدم سیاسی کاری، مهمترین شاخصه دوره چهارم شورای عالی استانها
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۶
نویسنده:

مهندس چمران آن چه در توان داشته را صرف شورای عالی استان ها کرده است.

محمد قانبیلی نماینده سابق استان تهران در شورای عالی  استان ها در گفت و گو با شهرایران درباره ارزیابی عملکرد این شورا در دوره چهارم شورا ها اظهار داشت: در دوره چهارم شورای عالی استان ها رضایت نسبت به عملکرد این شورا کامل نبوده است و به صورت نسبی عملکرد این شورا در دوره چهارم مورد قبول واقع شده است .

وی افزود: اهداف مد نظر اعضای شورای عالی استان ها به صورت 100 درصد به موفقیت نرسید ولی این هدف ها به نقطه ای که بتوان آن را مورد قبول دانست رسیده که عمده ترین این اهداف نیز به ثمر رسیده است.

نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها گفت: بزرگترین شاخصه  مهندس چمران در دوران حضورش در شورا ها به خصوص در شورای عالی استان ها عدم اجازه به ورود اهداف سیاسی به این نهاد بوده است.

به گفته قانبیلی مهندس چمران آن چه در توان داشته اند را صرف شورای عالی استان ها کرده است و آقای چمران به دلیل همراه نبودن دولت با شورای عالی استان ها در دوره چهارم شوراها نتوانسته اند بیشتر از این برای این نهاد کار کنند که واقعا عالی بوده است.

وی تاکید کرد: دولت یازدهم در ظاهر فقط شورا ها را حمایت می کرد ولی در عمل آن ها را به حال خود رها کرده بود، بنده شاهد هستم که شخص رئیس جمهور 2 قول به شوراها داده بود که به آن ها عمل نکرد.

نماینده سابق استان تهران در شورای عالی استان ها ادامه داد: به نظر بنده دولت باتوجه به نزدیکی سیاسی که با شوراهای دوره پنجم دارد همکاری بیشتری را با این شورا خواهد داشت.


منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین