تاریخ: 1396/10/29 - ساعت: 1:1

مهندس چمران: شورای عالی استان‌ها را با خزانه خالی تحویل نمی دهیم


مهندس چمران: شورای عالی استان‌ها را با خزانه خالی تحویل نمی دهیم
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۶
نویسنده:

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده خزانه شورای عالی استان‌ها برای دوره بعد خالی نخواهد بود.

مهندس مهدی چمران با اشاره به وضعیت شورای عالی استان‌ها، اظهار کرد: با توجه به اینکه در ماه‌های آتی اعضای جدید شورای عالی استان‌ها انتخاب می‌شوند و جلساتشان آغاز خواهد شد ما نیز به دنبال فراهم کردن شرایطی برای حضور این افراد هستیم.

وی تصریح کرد: بعد از انتخابات شوراها و مشخص شدن اعضای جدید، شورای عالی استان‌ها جلسه رسمی را برگزار نکرد ولی تلاش بسیاری برای رفع مشکلات مطرح شده از سوی اعضا شد به طوری که با حضور در استان‌ها  مسائل آنها پیگیری شد.

چمران با اشاره پرداخت اعتبارات شورای عالی استان‌ها از سوی دولت، گفت: در 6 ماه گذشته دولت به تعهدات خود عمل کرد و بخش قابل توجهی از بودجه خود را در این 6 ماه پرداخت کرده است و ما نیز آن را در اختیار استان‌ها بابت حقوق اعضا قرار داده‌ایم.

رئیس شورای عالی استان‌ها ادامه داد: تا زمان اعلام شروع به کار شورای عالی استان‌ها در دوره جدید، کارهای اداری شورا انجام خواهد شد و این در حالی است که تلاش می‌شود که شورای عالی استان‌ها با خزانه قابل قبول به دوره بعد تحویل شود.


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین