تاریخ: 1396/10/29 - ساعت: 1:1
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش در گفت و گو با شهرایران مطرح کرد:

پرهیز از برخورد چکشی در طرح ساماندهی موتور سیکلت ها


پرهیز از برخورد چکشی در طرح ساماندهی موتور سیکلت ها
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۷ آبان ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

نمی توان با رانندگان موتور سیکلت ها برخورد چکشی کرد و برای اجرایی کردن طرح ساماندهی موتور سیکلت ها در سطح شهر امکانات زیادی لازم است که انشالله در جلسات آتی کمیسیون عمران و حمل و نقل بحث ساماندهی موتور سیکلت ها در سطح شهر مورد بررسی قرار می گیرد.

محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران درگفت و گو با شهرایران درباره ساماندهی موتور سیکلت های این شهر اظهار داشت: طرح ساماندهی موتورسیکلت ها خود دارای بحثی مفصل است که ما در کمیسیون عمران و حمل و نقل هنوز به موضوع ساماندهی موتورسیکلت ها در سطح شهر رسیدگی نکرده ایم.

وی افزود: با توجه به تغییرات در مدیران شهرداری و معاونت حمل و نقل ترافیک قرار است آن ها طرح هایی را که درگذشته راجع موتور سیکلت ها مطرح بوده مجددا مورد بازنگری قرار دهندتا اگر دراین زمینه پیشنهاداتی دارند در کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: اتفاقاتی که در حال حاضر پیرامون تبعات موتورسیکلت ها در سطح شهر رخ می دهد مربوط به گذشته است به این دلیل که هنوز شورای شهر تصمیمات جدیدی در خصوص ساماندهی موتور سیکلت ها نگرفته که این تصمیمات منوط به بررسی کارشناسان معاونت حمل و نقل شهرداری است.

به گفته علیخانی به دلیل این که شورا درعملیات اجرایی دخالتی ندارد و وظیفه ما سیاست گذاری است تا اهداف و راهبرد ها تعیین شوند و در اجرا باید شهرداری و مدیران شهری برنامه های خود را ارائه دهند .

وی ادامه داد: ساماندهی موتورسیکلت ها در سطح شهر تهران از مهم ترین بحث هایی است که باید هرچه سریع تر حوزه حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران برنامه های خود را برای اجرای طرح ساماندهی موتور سیکلت ها ارائه دهد چرا که عدم ساماندهی موتور سیکلت ها در موضوع آلودگی هوا و بی نظمی در ترافیک شهر دخیل است .

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش اظهار کرد: نمی توان با رانندگان موتور سیکلت ها برخورد چکشی کرد و برای اجرایی کردن طرح ساماندهی موتور سیکلت ها در سطح شهر امکانات زیادی لازم است که انشالله در جلسات آتی کمیسیون عمران و حمل و نقل بحث ساماندهی موتور سیکلت ها در سطح شهر مورد بررسی قرار می گیرد.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین