تاریخ: 1396/10/29 - ساعت: 1:1

سازمان محیط زیست باید پرچمدار مقابله با مسائل زیست محیطی باشد


سازمان محیط زیست باید پرچمدار مقابله با مسائل زیست محیطی باشد
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۷ آبان ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

عضو شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات زیست محیطی در شهر تهران تاکید کرد: سازمان حفاظت از محیط زیست باید پرچمدار مقابله با مسائل زیست محیطی باشد.

به گزارش شهرایران حسن خلیل آبادی، عضو شورای شهر تهران پس از صحبت های رئیس سازمان محیط زیست در صحن شورای شهر تهران خواستار ارائه برنامه های این سازمان برای حل مشکلات زیست محیطی در شهر تهران شد.

 وی تاکید کرد: محیط زیست باید پرچمدار مقابله با مسائل زیست محیطی باشد و شهرداری و سایر ارگان ها در کنار این سازمان به حل مشکلات کمک کنند.

 عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: نباید به پلمپ کردن مجموعه های کوچک بسنده کرد و باید به فکر حل مشکلات واحدهای بزرگتر نیز بود.

 خلیل آبادی اظهار داشت: فقدان آمایش سرزمینی و چشم انداز توسعه از موضوعاتی است که در حل مشکلات زیست محیطی دیده می شود که باید به آنها توجه کرد.

 وی در ادامه به تعدادی از مشکلات زیست محیطی شهر ری از جمله انتقال فاضلاب شهر به این مناطق، آلودگی های کشاورزی، آلودگی های دفن زباله و شیرابه ها در کهریزک، انتقال صنایع مزاحم و آلاینده به شهر ری، وجود کارگاههای آلاینده در این قسمت از شهر و آلودگی ناشی از پالایشگاهها و نیروگاههای اطراف شهر ری اشاره کرد و خواستار برنامه ریزی برای حل این مشکلات شد.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین