تاریخ: 1396/11/01 - ساعت: 1:1

مسؤولان اجرایی و نظارتی در حل مشکلات پدیده کوتاهی کردند/ مردم به اعتماد تبلیغات رسانه‌ای و ساخت‌وسازها در پدیده سرمایه‌گذاری کرده‌اند


مسؤولان اجرایی و نظارتی در حل مشکلات پدیده کوتاهی کردند/ مردم به اعتماد تبلیغات رسانه‌ای و ساخت‌وسازها در پدیده سرمایه‌گذاری کرده‌اند
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان دستگاه‌های نظارتی و اجرایی در موضوع مشکلات پدیده کوتاهی کرده‌اند.

 به گزارش شهرایران به نقل از فارس نصرالله پژمانفر با اشاره به اینکه برگشت دوباره پدیده نیازمند حمایت‌هایی از جانب بانک‌ها و سرمایه‌گذاران است، اظهار داشت: سهامداران پدیده هیچ نوع تقصیری در این سرمایه‌گذاری نداشته و اشکالاتی که به وجود آمده مربوط به سوء‌مدیریتی است که مسؤولان اجرایی داشتند

وی ادامه داد: اگر پدیده بدون مجوز بود دستگاه‌های نظارتی باید جلوی فعالیت آن را همان موقع می‌گرفتند و در حال حاضر دستگاه‌های اجرایی و نظارتی باید پاسخگو باشند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم در قبال کوتاهی‌های صورت گرفته دنبال حق و حقوق خود هستند و کوتاهی‌های صورت گرفته مربوط به مردم نیست و دستگاه‌های دولتی باید با مشکل‌آفرینان این قضیه برخورد کنند.

پژمانفر بیان کرد: وزارت کشور برای حل مشکلات پدیده تلاش‌های بسیاری کرده، اما با این وجود مشکل مردم حل نشده است.

وی با اشاره به اینکه مردم به اعتماد تبلیغات رسانه‌ای و ساخت‌وسازهایی که شده سرمایه‌گذاری کرده‌اند، یادآور شد: موضوع پدیده به صورت مکرر در مجلس مطرح شده و عامل این مشکلات توضیحاتی داده‌اند و مجلس همچنان پیگیر است و به این قضیه بی‌تفاوت نیست.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر کوتاهی مسؤولان دستگاه‌های نظارتی و اجرایی در موضوع مشکلات پدیده، متذکر شد: پدیده اکنون در زیر برف و بارانی است که اگر بانک‌ها و سرمایه‌گذاران حمایت نکنند از بین می‌رود.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین