تاریخ: 1396/09/26 - ساعت: 1:1
هاشمی خطاب به مسجد جامعی

همیشه ابتکارهای جالب دارید/فالگیرها را بیاورید فال اعضا را بگیرند


همیشه ابتکارهای جالب دارید/فالگیرها را بیاورید فال اعضا را بگیرند
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۶
نویسنده: 7487

عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش، گفت: در خیابان حافظ نمادی از حافظ دیده نمی‌شود و سازمان زیباسازی در این خصوص اقدامی انجام دهد.

به گزارش شهرایران، احمد مسجدجامعی در تذکرات پیش از دستور دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش اظهار داشت: در آستانه روز حافظ قرار داریم و بهتر است کاری برای حافظ انجام دهیم.

وی ادامه داد: در خیابان حافظ نمادی از حافظ دیده نمی‌شود و درخواست می‌شود سازمان زیباسازی طرحی را برای این خیابان در نظر داشته باشد.

مسجدجامعی ادامه داد: در کنار نمادهای عزاداری تبلیغات اقتصادی نیز صورت می‌گیرد و نام شرکتی در کنار اسامی ائمه می‌آید و نباید تبلیغاتی با این ابزارها صورت بگیرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش بیان داشت:‌گاهی اوقات نیز نام ائمه بر روی صندوق‌های مالی قرار می‌گیرد که بعضاً بعضی ا‌ز آنها ورشکسته می‌شود و این موارد مشکلات ایجاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: عکاسی تهامی 90 است که در میدان بهارستان وجود دارد و تبدیل به یک سرمایه ملی و تاریخی شده است و 40 روز بعد از فوت صاحب آن تعطیل شد.

مسجدجامعی خاطرنشان کرد: شهرداری تهران درباره عکس‌های تهامی تعهداتی داشته است که باید به آن تعهدات پیشین عمل شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش خاطرنشان کرد: عکاسی تهامی آرشیوی از عکس‌های تهران داشته است و قرار بود آنجا تبدیل به کافه‌عکس شود.

وی گفت: قرار بود عکس‌های قدیمی تهران در مقابل عکس‌های جدید تهران نیز در کنار یکدیگر به نمایش گذاشته شود و باید این تعهدات مورد پیگیری قرار گیرد و نماد عکس تهران مجددا به فعالیتش ادامه دهد.

در ادامه محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش درباره تذکر مسجدجامعی در خصوص نماد حافظ اظهار داشت: شما همیشه فعالیت‌های ابتکاری دارید و بهتر است فالگیرهای سر چهارراه‌ها را بیاورید و فال همه اعضا را بگیرد.

هاشمی رفسنجانی گفت: من از کسانی هستم که همیشه این فال‌ها را می‌خرم حتی بسته‌ای برای خانواده نیز به جای گل فال می‌گیرم.

انتهای پیام/


منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین