تاریخ: 1396/09/20 - ساعت: 1:1

برچسب‌های روی شیشه‌ اتوبوس‌ها آن را تبدیل به زندان متحرک کرده‌است


برچسب‌های روی شیشه‌ اتوبوس‌ها آن را تبدیل به زندان متحرک کرده‌است
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۶
نویسنده: 7487

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش، گفت: برچسب‌هایی که بر روی بعضی از اتوبوس‌های شهر تهران نصب شده کیفیت لازم را ندارد و اتوبوس‌ها را تبدیل به زندان متحرک کرده است.

به گزارش شهرایران حجت نظری در تذکرات پیش از دستور دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش، اظهار کرد: از شهردار تهران برای انتخاب یکی از برادران اهل سنت به عنوان مدیریت مترو تشکر می‌کنیم و این یک اتفاق مثبت در مدیریت شهری است. 

وی در تذکری به سازمان زیباسازی، گفت: برچسب‌هایی که بر روی شیشه اتوبوس‌ها نصب می‌شود، موجب کاهش دید مسافران شده است و از آن به  عنوان زندان متحرک نام می‌‌برند.

نظری یادآور شد: برچسب بر روی اتوبوس‌ها در دیگر کشورها هم رخ می‌دهد ولی در شهر تهران برای کاهش هزینه‌ها این برچسب‌ها کیفیت لازم را ندارد، لذا سازمان زیباسازی شهر تهران نظارت ویژه‌ای را در این خصوص داشته باشد.

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش بیان داشت: مصوبه‌ای مربوط به دوره سوم شورا و در سال 88 در خصوص کتاب‌فروش‌های سیار وجود دارد که روح مصوبه حاکم بر این است که کتابخوانی را تسهیل کنیم و پیشنهاد می‌کنم این موضوع هیأت رئیسه شورا بر اساس مقررات مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم کتاب‌فروشی‌های سیار در شهر تهران داشته باشیم.

انتهای پیام/


منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین