تاریخ: 1396/09/24 - ساعت: 1:1
نماینده سابق شورای عالی استان ها مطرح کرد

نامشخص بودن دلیل دستگیری اعضای شورای شهر نظرآباد


نامشخص بودن دلیل دستگیری اعضای شورای شهر نظرآباد
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

طی روز های اخیر اخباری مبنی بر دستگیری برخی از اعضای شورای شهر و شهردار جدید نظرآباد در رسانه ها منتشر شد که تاکنون دلیل قانع کننده ای برای این دستگیری اعلام نشده است.

 مریم درهم بخش نماینده سابق شورای عالی استان ها در استان البرز در گفت و گو با شهرایران درباره خبری پیرامون دستگیری چند تن از اعضای شورای شهر نظرآباد اظهار داشت: تنها اطلاعی که بنده در مورد این موضوع دارم این است که اعضای شورای جدید شهر نظرآباد، شهرداری را برای این شهر انتخاب کرده اند که شرایطش احراز نشده است .

وی افزود: شخصی که برای سمت شهرداری یک شهر کاندید می شود حداقل باید 5 سال سابقه کارهای عمرانی داشته باشد که فرد مورد نظر قبل از اینکه به عنوان شهردار انتخاب شود فقط مدیر مدرسه بوده است که طبق قانون آموزش و پرورش مدیریت مدرسه سابقه عمرانی محسوب نمی شود .

نماینده سابق شورای عالی استان ها در استان البرز گفت: به نظر بنده دستگیر شدن شهردار و اعضای شورا تنها نمی توان به دلیل انتخاب نادرست شهردار باشد؛ شاید آن ها از قانون شورا ها در رابطه با این موضوع اطلاعی نداشته باشند.

به گفته درهم بخش اگر ثابت شود اعضای جدید شورای شهر نظرآباد تنها برای انتخاب ناصحیح شهردار دستگیر شده اند، دستگاه های مربوطه نظیر شورای عالی استان ها و دادگستری می تواند از آن ها حمایت کنند.


انتهای پیام/منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین