تاریخ: 1396/10/29 - ساعت: 1:1

لیست کامل املاک واگذار شده به شرکت‌های کارگزاری ارائه شود


لیست کامل املاک واگذار شده به شرکت‌های کارگزاری ارائه شود
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲ مهر ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش، گفت:‌ بنده درخواست می‌کنم لیست کاملی از املاک واگذار شده و مبلغ چک‌های در اختیار شرکت‌های کارگزاری که به شهرداری تهران داده شده است،‌ مشخص و در صحن شورا ارائه شود.


به گزارش شهرایران افشین حبیب‌زاده در هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و تذکرات پیش از دستور،‌ اظهار داشت: شهرداری بخشداری ممنوعیت استفاده از هولوگرام را در راستای شفافیت بیشتر صادر کرده است تا دیگر پرداخت پشت‌باجه‌ای نداشته باشیم.


وی افزود: سرعت عمل نجفی در این خصوص قابل توجه است.


حبیب‌زاده بیان داشت: شهرداری تهران بخش‌های قابل توجهی دارد و تنها نباید به این موضوع اکتفا کنیم لذا بنده درخواست گزارش کاملی از مراودات شهرداری دارم.


وی افزود: شهرداری باید لیست کامل املاکی که به شرکت‌های کارگزاری داده است را مشخص کند، مبلغ چک‌ها و مبلغ چک‌های کارفرمایان و تهاترها نیز به تفکیک اعلام شود.


در ادامه محسن رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: تذکر در این خصوص را به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع می‌دهیم و نسبت به گزارش‌های لازم در این خصوص اهتمام‌های لازم باید صورت بگیرد.


وی افزود: کمیسیون برنامه و بودجه نیز در خصوص موضوع هولوگرام گزارش لازم را تهیه و در صحن شورا ارائه دهد.


رفسنجانی درباره تذکر فراهانی مبنی بر برخورد شهرداری منطقه 18، افزود: برخورد شهرداری منطقه 18 با این عضو شورای شهر مناسب نبوده است و این موضوع باید با دقت بیشتری بررسی شود.


هاشمی رفسنجانی درباره تذکر حسن رسولی مبنی بر دیدار با مقام معظم رهبری نیز گفت: ارتباط شورا با حاکمیت کشور باید انجام شود تا از مشکلاتی که می‌تواند برای شهر اتفاق بیفتد جلوگیری شود بنابر این پیشنهاد دیدار با مقام معظم رهبری بسیار مهم و حائز اهمیت است. 


انتهای پیام/منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین