تاریخ: 1396/11/02 - ساعت: 1:1
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

نمایشگاه عطر سیب فرصت مناسبی برای انتقال پیام نهضت عاشوراست


نمایشگاه عطر سیب فرصت مناسبی برای انتقال پیام نهضت عاشوراست
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از فرصت برگزاری نمایشگاه هایی همچون عطر سیب باید برای انتقال پیام نهضت عاشورا در میان خانواده ها بهره برد گفت: برگزاری نمایشگاه های مناسبتی با استقبال خوب مخاطبین مواجه می شود که باید از این فرصت بهره برد و هر سال بر غنای نمایشگاه ها افزود.

به گزارش شهرایران، به نقل ازستاد خبری نمایشگاه عطر سیب اضافه کرد: عاشورا تنها یک مسئله احساسی نیست که بخواهیم پرشور آن را برگزار کنیم و باید اصل پیام عاشورا برای مردم ارائه شود. 

او با اشاره به اینکه داشتن درایت عقلانی در موضوعات مذهبی اهمیت بسیاری دارد گفت: با دعوت از مراجع مذهبی و انعکاس پیام عقلایی این بزرگان می توان چهره متفاوتی را به نمایشگاه ها بخشید. 

سیاوشی تصریح کرد: مسئله ایثار و شهادت در مسئله عاشورا از اهمیت بسیاری برخوردار است که باید خروجی چنین نمایشگاه هایی باشد. 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید هر سال دستاورد خاص و ویژه ای برای برگزاری نمایشگاه های مذهبی در نظر گرفت و منطبق با آن برنامه ریزی کرد. 

گفتنی است پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب تا ۲۹ شهریورماه در بوستان ولایت برپا بوده و مخاطبین می توانند از ساعت 9 تا 19 از این نمایشگاه بازدید داشته باشند.


انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین