تاریخ: 1396/09/20 - ساعت: 1:1
نماینده سابق استان گلستان در گفت و گو با شهرایران

پتانسیل های استان گلستان نادیده گرفته شده است


پتانسیل های استان گلستان نادیده گرفته شده است
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

با توجه به پتانسیل و دارایی هایی استان گلستان، هنوز این استان به سطحی نرسیده است که مردم نسبت به آن رضایتمندی کاملی داشته باشند و در حال حاضر گلستان ششمین استان فقیر کشور است.

عبدالحمید امینی نماینده سابق استان گلستان در شورای عالی استان ها در گفت و گو با شهرایران درباره عملکرد این شورا در دوره چهارم اظهار داشت: با توجه به خلا های قانونی که در شورا وجود دارد عملکرد شورای عالی استان ها در چهار سال گذشته قابل قبول بوده است و یکسری از آیتم هایی که در ادوار گذشته شورا ها به چشم نمی خورد در شورای چهارم مشاهده شد.


وی افزود: شورای چهارم موفق عمل کرده است و اعضای این شورا نسبت به تکمیل فعالیت های دوره های قبل تلاش بیشتری داشته اند ولی می شد عملکرد بهتری از شورای چهارم شاهد باشیم.


نماینده سابق استان گلستان در شورای عالی استان ها درباره مشکلات این استان گفت :  استان گلستان سرشار از نعمات الهی نظیر منابع طبیعی و جاذبه های گردشگری است که هیچ سرمایه گذاری برای آن ها نشده و این پتانسیل ها نادیده گرفته شده است.


امینی ادامه داد: با توجه به پتانسیل و دارایی هایی استان گلستان، هنوز این استان به سطحی نرسیده است که مردم نسبت به آن رضایتمندی کاملی داشته باشند و در حال حاضر گلستان ششمین استان فقیر کشور است.


وی تصریح کرد: دولت و مجلس شورای اسلامی نسبت به شورای اسلامی شهر ها دیدگاه مطلوبی ندارند و شورا ها را به عنوان مزاحم و رقیب خود می بینند که این موارد باعث عدم رشد شورا ها می شوند و این در حالی است که شورا ها با مردم ارتباط مستقیم دارند و پارلمان محلی محسوب می شوند و می توانند کمک حالی برای نماینده های مجلس و حتی برای دولت باشند.


انتهای پیام/


منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین