تاریخ: 1396/09/24 - ساعت: 1:1
مهندس چمران تاکید کرد:

تعامل دو جانبه اعضای شوراهای شهر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی


تعامل دو جانبه اعضای شوراهای شهر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی
تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۶
نویسنده: 0896

معاون حقوقی شورای عالی استانها گفت: مهندس چمران در راستای تقارن با هفته دولت با اعضای شورای اسلامی همدان نیز دیدار و گفت و گو کرد.

راشدی، معاون حقوقی رئیس شورای عالی استانها در گفت و گو با خبرنگار شهرایران اظهار داشت: در جلسه روز گذشته  اعضای شورای شهر همدان با حضور  مهندس چمران ، وی به همکاری جدی و دوجانبه اعضای شوراهای شهر با نمایندگان  در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.


 وی تصریح کرد: در این نشست رئیس شورای شهر همدان و اعضا سوالاتی در حوزه شهری مطرح کردند که با پاسخ رئیس شورای عالی استانها همراه بود.


راشدی  گفت: در پایان این نشست مهندس چمران،  رئیس شورای شهر همدان را به همکاری با نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی توصیه کرده و راه پیشرفت و تعالی همه ی  شوراهای شهرو روستا را همکاری مداوم و دوستانه نمایندگان مجلس و با این شوراها دانست.


معاون حقوقی شورای عالی استانها افزود: در این جلسه همچنین مباحثی نظیر درآمد های پایدار، ارزش افزوده را یکی از  مباحث بسیار قابل اهمیت برای تمام مدیریت های شهری دانست


وی با اشاره به سفر مهدی چمران به استان ایلام تشریح کرد: مهندس چمران طی بازدید از حوزه علمی خواهران در ایلام و مقارن شدن با هفته دولت با مسئولین این حوزه نیز دیدار کرد.

 .

انتهای پیام/


منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین