تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1
منتخب پنجم شورای شهر تهران خبر داد:

احتمال تغییر در ترکیب هیئت رئیسه


احتمال تغییر در ترکیب هیئت رئیسه
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
نویسنده: 0896

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران از احتمال تغییر در ترکیب هیئت رئیسه شورای پنجم خبر داد و گفت: شاید برخی افراد انصراف و برخی دیگر کاندید شوند.

به گزارش شهرایران به نقل از  فارس،  ناهید خداکرمی با بیان اینکه روز چهارشنبه اول شهریور آغاز به کار رسمی شورای پنجم است، گفت: در این روز حتماً نجفی به عنوان شهردار تهران انتخاب می‌شود.


وی با اشاره به اینکه شاید حکم نجفی برای شهرداری برای آن روز آماده نشود و چند روزی زمان صرف شود، گفت: برای همین تصمیم داریم برای شهرداری یک سرپرست انتخاب کنیم و سرپرست باید از کارمندان رسمی شهرداری تهران باشد. 


به گفته منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، شاید از بین معاونین یا مدیران شهرداری یکی را به عنوان سرپرست برای چند روز انتخاب کنیم.


وی با تأکید بر این موضوع که هنوز گزینه‌ای برای سرپرستی شهرداری تهران انتخاب نکرده‌ایم‌، گفت: ممکن است حکم محمد علی نجفی برای شهرداری تهران آماده شود و دیگر نیاز نباشد سرپرست انتخاب کنیم. پیگیر هستیم تا کارهای اداری زودتر انجام شود اما اگر در پیچ و خم کارهای اداری قرار گیرد برای چند روز سرپرست انتخاب می‌کنیم.


خداکرمی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص ترکیب هیأت رئیسه شورای پنجم، گفت: ممکن است تغییراتی در ترکیب هیأت رئیسه رخ دهد شاید برخی از کاندیداها پشیمان یا افراد دیگری بخواهند کاندید شوند.


وی افزود: در روز چهارشنبه تصمیم‌گیری‌های نهایی صورت می‌گیرد.


انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین