تاریخ: 1396/11/01 - ساعت: 1:1

تشکیل کمیسیون های موقت شورا برای تدوین برنامه هدفمند


تشکیل کمیسیون های موقت شورا برای تدوین برنامه هدفمند
تاریخ انتشار: شنبه, ۳ تیر ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

عضو موقت کمیسیون شهر سازی و معماری شورای پنجم شهر تهران گفت: کمیسیون های موقت در شورای پنجم به منظور بررسی وضعیت شهر و ارائه گزارش به مردم تشکیل شده است.

به گزارش شهرایران، زهرا نژاد بهرام عضو موقت کمیسیون شهر سازی و معماری شورای پنجم شهر تهران در رابطه با اهداف کمیسیون شهر سازی و معماری شورای شهر پنجم اظهار داشت:بنده در 10 سال گذشته به عنوان معاون فرماندار و مدیرکل امور اجتماعی و مدیر دفاتر خدمات نوسازی فعالیت داشتم در کمیسیون معماری و شهرسازی شورای  شهر پنجم تهران قرار گرفتم.

 

وی افزود: در حال حاضر کمیسیون هایی موقت در شورای شهر پنجم به منظور بررسی آخرین وضعیت موجود حوزه های 6 گانه  تخصصی شهر تهران و آشنایی با مسئولان این حوزه ها تشکیل شده است تا بتوانیم به یک برنامه هدفمند دست پیدا کنیم.

 

عضو موقت کمیسیون شهر سازی و معماری شورای پنجم شهر تهران با بیان اینکه به مردم شهر تهران قول دادیم تا  یک گزارش مشخص از وضعیت شهر تهران ارائه بدهیم، ادامه داد:بخش های مهم این گزارش وضعیت بافت های فرسوده، وضعیت شهرسازی و معماری و طرح تفضیلی و طرح جامع شهر تهران و رویکرد های شورای عالی شهر سازی و معماری است، از این رو وظیفه داریم در قالب کمیسیون های موقت گزارش اولیه  را ارائه و در اختیار مردم قرار بدهیم.

 

نژاد بهرام تاکید کرد: کمیسیون های  اصلی با شروع کار شورای شهر تشکیل می شود.

 

انتهای پیام/


منبع: http://www.yjc.ir

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین