تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران:

مهلت یک ماهه شورا به شهرداری برای ارائه پاسخ به ابهامات موجود/ اظهار نظر مشروط حسابرس برای تلفیق 91


مهلت یک ماهه شورا به شهرداری برای ارائه پاسخ به ابهامات موجود/ اظهار نظر مشروط حسابرس برای تلفیق 91
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
نویسنده: 2800

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با در نظر گرفتن اظهار نظر حسابرس مبنی بر مشروط بودن گزارش حسابرسی صورت های مالی شهرداری تهران منتهی به سال مالی 91 به شهرداری تهران برای ارائه پاسخ به ابهامات موجود مهلت یک ماهه دادند.

به گزارش شهرایران، در سیصد و پنجاه و یکمین جلسه شورا ارائه گزارش حسابرس تلفیقی صورت های مالی شهردایر تهران برای سال مالی منتهی به سال 91 در دستور جلسه قرار گرفت.


علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و بودجه در ابتدای ارائه این گزارش گفت : تلفیق صورت های مالی منتهی به سال 91 ششمین تلفیقی است که به صحن شورا می آید.


وی ادامه داد: نظر حسابرس در این گزارش اظهار نظر مشروط بوده است که طبق قانون بندهای گزارش توسط حسابرس باید خوانده شود.


در ادامه جلسه گزارش حسابرسی توسط حسابرس منتخب شورای اسلامی شهر تهران قرائت شد.


بعد از استماع گزارش اعضای شورا نظرات خود را ایراد نمودند.

محسن سرخو با بیان اینکه شهرداری باید در مورد بند بند این گزار پاسخ دهد گفت : خواستار حسابرسی ویژه در مورد پروژه های پل صدر و شهر آفتاب هستم .


احمد حکیمی پور نیز گفت : از این گزارش ها باید خروجی مناسبی برون آید و باید بدانیم که آثار مالی این گزارش چه خروجی در پی دارد .


اسماعیل دوستی نیز خواستار پاسخ شهرداری تهران در راستای اظهار نظر مشروط حسابرس شد .

در ادامه جلسه مهدی چمران نیز گفت : ایراداتی که در این گزارش حسابرسی گرفته شده بخشی توسط شهرداری تهران پاسخ داده شده ، بخشی در تلفیق سال 92 اصلاح شده و بخشی هم حل نشده باقی مانده است که در این خصوص شهرداری باید پاسخ دهد .


در نهایت با نظر موافق اعضای شورای اسلامی شهر تهران مهلت یک ماهه به شهرداری تهران در راستای ارائه پاسخ به ابهامات موجود در گزارش تلفیقی صورت های مالی منتهی به سال 91 داده شد .

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین