تاریخ: 1396/09/20 - ساعت: 1:1

ماجرای تعرفه‌های تقلبی در بادرود چیست؟


ماجرای تعرفه‌های تقلبی در بادرود چیست؟
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱ خرداد ۱۳۹۶
نویسنده: 7487

با انتشار برخی اخبار مبنی بر تقلبی بودن 100 تعرفه در انتخابات شوراها بحث بر سر راه یافتن نفر پنجم و یا ششم بالا گرفته است و رسانه‌ها منتظر نتایج بررسی های فرمانداری هستند.

به گزارش شهر ایران صبح امروز اخباری مبنی بر تقلبی بودن 100عدد از تعرفه های اتنخابات در شهر بادرود منتشر شد. ماجرا از این قرار بود که یکی از اعضاء شورای چهارم  برای راه یافتن به دور پنجم تعدادی تعرفه جعلی را به نحوی وارد صندوق آرا کرده بود.

با انتشار گسترده این اخبار و پیگیری های خبرنگار شهر ایران و  در نهایت تماس با باقر پور ، بخشدار بادرود مشخص شد که این مقام مسئول اجازه مصاحبه با رسانه ها را ندارد.

در نهایت خبرنگار ما با یوسف حسنی،فرماندار نظنز تماس گرفت. حسنی در این باره اظهار کرد :جلسه هیئت اجرایی در روز های آینده برگزار میشود و کل اعتراض ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و من در نهایت می توانم چهارشنبه عصر اخبار را در اختیار رسانه ها قرار دهم.

خبرنگار شهر ایران در مرحله آخر با نامزدی که در رسانه ها اعلام می شد تعرفه های تقلبی با نام وی در صندوق ها انداخته شده است تماس گرفت. وی در این باره گفت :من هم شنیده ام که برخی تعرفه ها با دستگاه اسکن به صورت تقلبی چاپ شده است اما من این خبر را تکذیب می‌کنم.


این کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شوراها در پاسخ به این سوال که تفاوت تعداد آرای شما با نفر ششم که نتوانسته است به شورا راه بیابد چه تعداد بوده است گفت: نفر ششم فقط 100 رای از من کمتر کسب کرده بود.

گفتنی است اختلاف آرای این دو نفر در آمار های رسمی 112 رای اعلام شده است و حالا مشخص نیست که واقعیت وجود این 100 رای چیست؟

انتهای پیام/


منبع:


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین