تاریخ: 1396/11/01 - ساعت: 1:1

بهترین اقدام شورای چهارم شهر تهران رسیدگی به آسیب های اجتماعی بود


بهترین اقدام شورای چهارم شهر تهران رسیدگی به آسیب های اجتماعی بود
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۶ فروردین ۱۳۹۶
نویسنده:

عضو شورای شهر تهران گفت: 90 تهرانگردی و بازدید از هزار نقطه تهران هیچ هزینه ای جز یک مینی بوس و ناهار نبوده که معمولا هم دستگاه ها و شهرداری آن را تامین می کرد.

به گزارش شهرایران، احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران پس از ثبت تام در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران پیرامون هزینه تهرانگردی خود گفت: 90 تهرانگردی و بازدید از هزار نقطه تهران هیچ هزینه ای جز  یک مینی بوس و ناهار نبوده که معمولا هم دستگاه ها و شهرداری آن را تامین می کرد.
وی افزود: یکی از کارهای خوب شورای شهر چهارم پرداختن به آسیب های اجتماعی تهران بود است. این توجه نسبت به دوره های قبل بیشتر بود.
عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه پروژه حذف رقیب در شورا خیلی پررنگ تر از برخی نهاد های سیاسی دیگر است، چرا شورای شهر که نهاد تخصصی است باید کار سیاسی آن بیشتر باشد؟ گفت: ما تجربه شورای اول را داشتیم و تلاش بسیاری بود که در شورای چهارم تکرار نشود که راهش خویشتن داری و مشارکت بود. الگوی تعاملی را درکنار همه فعالیت هایمان داشتیم اما این حرف شما درست است.
مسجد جامعی افزود: هیات رییسه باید از حقوق شورا دفاع موثر تری را داشته باشد. نکته ای که در سوال مطرح شد درست است و تلاش شد فضای تعاملی حفظ شود.
مسجد جامعی پیرامون لیست اصلاح طلبان برای شورای شهر تهران گفت: شورای عالی اصلاح طلبان بر این قضیه نظارت دارد و برخی بزرگان اصلاحات نیز گفتند که اعضای کنونی شورا نیز ثبت نام کنند. امیدواریم این تلاش به یک لیست واحد برسد.
انتهای پیام/منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین