تاریخ: 1396/11/02 - ساعت: 1:1

تایید صلاحیت ۴۴۲ کاندیدای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان بوشهر


تایید صلاحیت ۴۴۲ کاندیدای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان بوشهر
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
نویسنده: 2800

فرماندار بوشهر گفت: ۴۴۲ نفر کاندیدای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان بوشهر تایید شدند که که از این شمار ۲۹۲ نفر در چهار شهر و ۱۵۰ نفر در ۱۹ روستا و بخش مرکزی به رقابت می‌پردازند.

به گزارش شهرایران، عباس جمشیدی صبح امروز در نشست با کاندیداهای شهرها و روستاهای شهرستان بوشهر با بیان اینکه تبلیغات نامزدهای شوراها از فردا 21 اردیبهشت آغاز  می‌شود اظهار داشت: همه نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی باید در کنار هم خالق یک حضور حداکثری برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی با رفاقت و صمیمیت کارها باشند.


وی با بیان اینکه همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند فراهم شده از تایید شدن 442 نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: 442 نفر کاندیدای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان بوشهر تایید شدند که که از این شمار 292 نفر در چهار شهر و 150 نفر در 19 روستا و بخش مرکزی به رقابت می‌پردازند.


فرماندار بوشهر با بیان اینکه 172 نفر در شهر بوشهر تایید صلاحیت شدند گفت: از 204 نفر تایید صلاحیت شدگان درشهر بوشهر 13 نفر انصراف داده و 172 نفر باقی مانده‌اند.


جمشیدی با بیان اینکه در شهر عالیشهر 29 نفر در خارگ 30 نفر درانتخابات شورای شهر تایید شده‌اند افزود:  همه کاندیداها باید قوانین را رعایت کنند و نر گونه اقدامی باید بر اساس قانون باشد.


وی با بیان اینکه در این رقابت برخی پیروز و برخی شکست می‌خورند گفت: فردی که خود را در یک صحنه عرضه می‌کند باید آمادگی شکست و پیروزی را داشته و آستانه تحمل خود را افزایش دهد و در هر دو صورت رعایت اخلاق را مد نظر داشته باشد.


جمشیدی افزود: فرصت برای رای دادن همه اقشار مردم در همه نقاط استان فراهم است و برای تکریم ارباب رجوع شرایط مناسب را فراهم می‌شود.


فرماندار بوشهر با بیان اینکه برای برگزاری انتخابات در شهرستان بوشهر شعبه‌های اخذ رای تعیین شده است خاطرنشان کرد: 128 صندوق اخذ رای در شهرها و روستاهای شهرستان بوشهر تعیین شده که 10 شعبه در خارگ، 10 شعبه در بخش مرکزی و 108 صندوق در شهرهای بوشهر، چغادک و عالی‌شهر ایجاد می‌شود.


انتهای پیام/


منبع: https://www.tasnimnews.com

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین