تاریخ: 1396/11/02 - ساعت: 1:1

شهرستان عسلویه برای برگزاری انتخابات باشکوه امادگی کامل دارد


شهرستان عسلویه برای برگزاری انتخابات باشکوه امادگی کامل دارد
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
نویسنده: 2800

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان عسلویه از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری باشکوه انتخابات خبر داد.

به گزارش شهرایران،، عبدالله نادری صبح سه‌شنبه در سیزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش همه نهادها و ادارات تا این مرحله از انتخابات، از آمادگی کامل این شهرستان برای اجرای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا خبر داد.

 

فرماندار عسلویه با حساس خواندن انتخابات و لزوم صیانت از آرای مردم اظهار داشت: آموزش‌های لازم برای کاربران و عوامل انتخابات داده شده و در روزهای آتی نیز ادامه پیدا خواهد کرد تا این رویداد بسیار مهم بدون هیچگونه مشکلی برگزار شود.


نادری با بیان اینکه انتخابات برای کشور یک فرصت است، اظهار داشت: حضور آگاهانه و گسترده مردم در انتخابات نقش اساسی در سربلندی کشور دارد.


فرماندار عسلویه با اشاره به حضور پرشور مردم شهرستان در انتخابات گذشته، ابراز امیدواری کرد که در این دوره نیز مردم حضور گسترده‌ای در انتخابات پیش رو خواهند داشت.


رئیس ستاد انتخابات شهرستان ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم، اجرای قانون، برخورد با متخلفان تبلیغاتی به صورت یکسان و اعمال اقدامات بازدارنده و پیشگیرانه به صورتی که موجب تخریب نامزدهای ریاست جمهوری و شورا نشود را از جمله اقداماتی دانست که باید توسط عوامل انتخابات صورت گیرد.


نادری با تاکید بر برگزاری جلسه توجیهی با داوطلبین انتخابات شوراها و مسئولین ستادهای تبلیغاتی و لزوم آشنایی با قوانین مربوط به انتخابات، اظهار داشت: همه باید کمک کنیم که در ۲۹ اردیبهشت فضای سالم و آرام و با حضور حداکثری جلوه ویژه‌ای به دموکراسی موجود بدهد.

انتهای پیام/


منبع: http://www.mehrnews.com

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین