تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1

استاندار اردبیل: فرآیند ثبت‌نام کاندیداهای شوراها تسهیل شود


استاندار اردبیل: فرآیند ثبت‌نام کاندیداهای شوراها تسهیل شود
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۶
نویسنده:

استاندار اردبیل در گفتگو با خبرنگار شهرایران بر تسهیل فرآیند ثبت‌نام کاندیداهای شوراها تاکید کرد.

استاندار اردبیل گفت: فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها باید تدبیری بیندیشند تا فرآیند ثبت‌نام کاندیداهای شوراهای شهر و روستا تسهیل شود.

به گزارش شهرایران، مجید خدابخش در جریان بازدید از روند ثبت‌نام کاندیداهای شوراهای شهر و روستا در اردبیل اظهار کرد: کار ثبت‌نام از دیروز در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها آغاز شده و ما خوشحالیم که روند کار با حضور نیروهای متخصص در این حوزه و در ایام تعطیلات به خوبی پیش می‌رود.

وی با قدردانی از دست‌اندرکاران فرآیند ثبت‌نام و کاندیداهایی که با احساس مسؤولیت در این روزهای تعطیل ابتدای سال به انجام وظیفه مشغول هستند، تصریح کرد: شایسته است از تلاش‌های هیأت‌های اجرایی، نظارت، نیروهای انتظامی و دست‌اندرکاران در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها به عنوان متصدیان ثبت‌نام قدردانی کنیم.

استاندار اردبیل گفت:‌ فرآیند ثبت‌نام برای انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا تا ششم فروردین ادامه دارد و هر چقدر انتخابات پرشور و نشاط برگزار شود اسباب استحکام نظام و ارکان جمهوری اسلامی ایران فراهم می‌آید.

خدابخش با ابراز امیدواری در برگزاری انتخابات سالم و رقابتی و پرشور و نشاط در اردیبهشت امسال افزود: از کاندیداها انتظار داریم قبل از مراجعه به فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها مدارک مورد نیاز خود را تهیه کرده و نسبت به تهیه گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنند تا روند ثبت‌نام بیشتر تسهیل شود.

وی فرآیند ثبت‌نام 20 دقیقه‌ای هر کاندیدا را طولانی اعلام کرد و ادامه داد: هر چند پیش ثبت‌نام الزامی نیست اما آنهایی که پیش ثبت‌نام کرده‌اند، در کمتر از سه دقیقه مراحل ثبت‌نام آنها انجام می‌شود.

خدابخش بیان کرد: ما کار را با نظارت دقیق مرحله به مرحله پیش می‌بریم که امیدواریم پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان اردبیل نیز همانند سایر مناطق کشور به خوبی پیش برود.


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین