تاریخ: 1396/10/29 - ساعت: 1:1

برای همیشه با شوراها خدافظی کرده‌ام


برای همیشه با شوراها خدافظی کرده‌ام
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نویسنده: 7487

نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها گفت: به توصیه پدرم و در اوج محرومیت منطقه سربیشه وارد شورا شدم و حالا احساس می‌کنم دین خود را به مردم ادا کرده ام و قصد دارم برای همیشه از شوراها خداحافظی کنم.

مرتضی عاصفی نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها در گفت وگو با شهرایران درباره دلایل عدم شرکت خود در پنجمین دوره انتخابات شوراها اظهار کرد: در این دور ثبت نام نکرده‌ام و تصمیم گرفتم برای همیشه از شوراها خدافظی کنم.


وی ادامه داد: قبل از هر چیز من پزشک هستم و به عشق وطنم و با توصیه پدرم سال‌ها پیش به منطقه محروم سربیشه آمدم و با دیدن محرومیت مردم این منطقه به لحاظ روحی و جسمی بیمار شدم.


نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها گفت: در آن سال ها تنها 18 درصد مردم این منطقه از نعمت برق برخوردار بودند و این تنها گوشه ای محرومیت‌های مردم بود.


عاصفی افزود: پس از مشاهده‌ایم محرومت تصمیم گرفتم با ورود به شورا به مردم کمک کنم و در این راه از سلامت ، مسئولیت ها پزشکی و حتی خانواده خود گذشتم.


وی با اشاره به سختی های آباد کردن منطقه محروم سربیشه گفت: این منطقه وقتی به آن وارد شدم تنها 8 خیابان داشت و در حال حاضر 35 بلوار زیبا دارد و 75 درصد مناطق روستای آن راه آسفالت دارد و 85 درصد ساکنان آن از نعمت آب شرب برخوردار هستند.


نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها گفت اظهار کرد: اگرچه هنوز هم جزو مناطق محروم هستیم اما خود را به شاخص های توسعه نزدیک کرده ایم.و حالا فکر می کنم دیگر دین خود را به مردم اعطا کرده ام و دیگر باید فعالیت در شوراها برای همیشه کنار بگذارم و افتخار میکنم که 8 سال در کنار مهندس چمران در شورای عالی استان ها فعالیت کردم.


انتهای پیام/منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین