تاریخ: 1396/11/02 - ساعت: 1:1

مهار آتش‌سوزی انبار کالا در اهواز


مهار آتش‌سوزی انبار کالا در اهواز
تاریخ انتشار: شنبه, ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
نویسنده: 7487

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش سوزی در انبار کالای بهداشتی ساختمانی در اهواز خبر داد.

به گزارش شهرایران مقصود حق‌شناس ، مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: ساعت 21:52 جمعه شب با تماس مردمی به سامانه 115 سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز وقوع حریق گسترده در یک انبار کالای بهداشتی ساختمانی در خیابان انقلاب منطقه کمپلو گزارش شد.


وی افزود: تیم‌های آتش‌نشانی  پس از دو دقیقه از اعلام این گزارش، با 8 دستگاه خودروی اطفا حریق و امداد و نجات از نزدیک‌ترین ایستگاه‌های همجوار به محل حادثه اعزام شدند و با توجه به در دسترس نبودن کانون حریق، با تخریب بخشی از پشت بام ساختمان انبار اقدام به اطفا حریق کردند.


مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: در ساعت 00:28 با تلاش آتش‌نشانان و بهره‌گیری از تجهیزات کامل، آتش‌سوزی مهار و با وجود گستردگی حریق و شدت حرارت، از سرایت آتش به ساختمان‌های مجاور جلوگیری شد.


حق‌شناس گفت: با توجه به نوع مواد موجود در انبار کالا که عمدتا شامل لوله پولیکا و لوله سبز و از مشتقات نفت بودند، دود سمی بسیار غلیظی از این انبار انتشار یافت.


وی با اشاره به مصدوم شدن یک آتش‌نشان در جریان عملیات اطفا حریق این انبار کالا، بیان کرد: خوشبختانه اکنون حال عمومی این آتش‌نشان خوب است.

انتهای پیام/


منبع: http://www.isna.ir

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین