تاریخ: 1396/11/01 - ساعت: 1:1

نمایندگان شورای شهر عملکردشان را ارائه دهند/ کدام نماینده، مردم را خرج خود کرده است


نمایندگان شورای شهر عملکردشان را ارائه دهند/ کدام نماینده، مردم را خرج خود کرده است
تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
نویسنده:

معاون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: این حق مردم است که بدانند کدام یک از نمایندگان، خود و آبرویش را خرج «مردم و شهر» و کدام یک، «مردم و شهر» را خرج خود کرده‌اند.

به گزارش شهرایران، عباس جدیدی درباره عملکرد شورای چهارم اظهار داشت: باید هر یک از نمایندگان شورای شهر تهران، گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه دهد. 


وی افزود: این حق مردم است که بدانند کدام یک از نمایندگان، خود و آبرویش را خرج مردم و شهر کرده و کدام یک شهر و مردم را خرج خود کرده‌اند؟ 


جدیدی بیان داشت: هنگامی که گزارش عملکرد اعلام شود، اولین خاصیت آن، این است که معلوم می‌شود چه کسی برای خود کار کرده و چه کسی برای مردم و خاصیت بعدی این است که مشخص می‌شود چه کسی بهانه‌جویی کرده و ایراد گرفته و چه کسی برای اذهان عمومی تشویش ایجاد کرده است. 


معاون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران، افزود: شورای چهارم شهر تهران هم روزهای پایانی را سپری می‌کند و تنها عملکردهاست که باقی می‌ماند. بنده معتقدم که پرداختن به مسائل سیاسی در شورای شهر تهران، هیچ دستاوردی را برای شهروندان نخواهد داشت، بلکه مشکلات را بیشتر می‌کند. 


وی گفت: باید در شورای شهر تهران به مسائل و موارد مختلفی از جمله معضلات اجتماعی، اقتصاد خانواده و خدمات شهری پرداخته شود. 


انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین