تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1

شهردار به قولش عمل نکرد


شهردار به قولش عمل نکرد
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
نویسنده: 2800

گارد راس تیم بسکتبال شهرداری اراک می‌گوید وضعیت مالی تیم خوب نیست و فقط منتظریم لیگ تمام شود.

به گزارش شهرایران ،به نقل از فارس آرن داودی گفت :در مورد وضعیت تیم بسکتبال شهرداری اراک اظهار داشت: فعلا در تمرینات و بازی‌ها شرکت می‌کنیم تا لیگ تمام شود. وضعیت مالی که تعریفی ندارد و قول می‌دهند که مشکلات را برطرف کنند، اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد. تا الان که یک ماه به پایان لیگ مانده، تنها 30 درصد از قراردادمان را دریافت کرده‌ایم.

وی در مورد شکست سنگین مقابل نفت آبادان و اینکه قرار بود در این مسابقه حاضر نشوند، گفت: برای رسیدن به این بازی تعدادی از بچه‌ها از تهران آمدند و برخی هم با اتوبوس 12 ساعته خودشان را به ماهشهر رساندند. من هم از اصفهان به آبادان رفتم و با این شرایط چطور می‌توانیم بازی کنیم.

گارد راس تیم بسکتبال شهرداری اراک در مورد اینکه چه قدر امیدوار است مشکلات مالی حل شود، گفت: شهردار هفته گذشته به سالن آمده بود و قول‌ داد که مشکلات حل می‌شود، اما چیزی عملی نشد. امیدواریم که برطرف شود.

داودی در مورد وضعیت بازیکنان خارجی گفت: هاسلی که در ایران حضور ندارد و بازیکن خارجی دیگرمان هم فکر می‌کنم تا یکی دو روز آینده ایران را ترک می‌کند.

 شهرداری اراک در سال جدید از دو بازی انجام داده هر دو را واگذار کرده است. این تیم روز دوشنبه در خانه میزبان نیروی زمینی خواهد بود.

انتهای پیام/


منبع: http://www.farsnews.com

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین